Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji
« Dagon Lager Beer | Bavaria Lager Shandy »
Manufaktura Piwna Porter Podbity Śliwką
Manufaktura Piwna Porter Podbity Śliwką
Imperial Baltic Porter
% alk. 9.9
Blg 25.0
5902705001854
orientacyjna cena: 15,00 zł
Totalnie limitowana Edycja. 10-miesięczny Imperial Baltic Porter.
Do picia wyłącznie w Snifterze, przy dźwiękach Lowercase Ambient.

Składniki: woda; słody jęczmienne: Monachijski, Pilzneński, Wiedeński, Karmelowy; słód żytni: Palony; dodatki: cukier; chmiele: Aurora, Sybilla; inne dodatki: naturalna wędzona śliwka 2%.
Podawać w temperaturze 14°Rø (skala Rømera).
Dodał: Shinodin - 2017-03-16 21:23:16

Oceny

Użytkownicy 8,53 / ilość: 34
Goście 9,23 / ilość: 39
średnia 8,9/10 / ilość: 73

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny


piwnynocnikpl
2018-02-19 16:06:39

Jeszcze przed zanurzeniem w szkle czujemy wędzone śliwki. Gęstość? Rewelacyjna? Barwa? Ciemna, ale nasz wzrok przykuwa bardziej piękna brązowa piana. Niestety dość szybko opadła. To nic. Wciąż w szkle widnieje gęsty porter kuszący wybornym aromatem. Ciekawi jesteśmy co jeszcze czeka nas tego wieczoru. Sięgamy po pierwszy łyk obawiając się dominacji alkoholu. Szybko nadchodzi moment kiedy się uspokajamy i podziwiamy zespół, który rozgrywa dobry koncert na naszych receptorach smakowych. Czujemy ponadprzeciętną słodycz. Wiruje ona gdzieś wokół wędzonej śliwki, która w smaku też jest stosunkowo wyraźna. Alkohol przyjemnie rozgrzewa, ale nie wpływa źle na grę pozostałych instrumentów(...) - http://www.piwnynocnik.pl/2018/02/caa-prawda-o-porterze-podbitym-sliwka.html

prisoner
2017-12-05 19:48:13

Piwo świetnie ułożone, bardzo pijalne, alkohol ukryty ale rozgrzewa solidnie. Aromat śliwki na pierwszy strzał- pachnie wybornie, do tego nuty karmelu i paloności. W smaczku słodkie, likierowe, śliwa i suszone owoce, nuty wędzonki mniej wyczuwalne. Goryczka oczywiście adekwatna do stylu.
Oceny tego użytkownika: 9 ( smak: 9, zapach: 10, wygląd: 9 )

Lukasz
2017-10-10 19:56:37

Butelka bardzo ładna i wykonana z pomysłem. Piwo po odkapslowaniu zachwyca aromatem. Śliwka, dym, rodzynki, paloność. Piana brązowa, rzadka, gruboziarnista, nietrwała. Barwa czarna. W smaku dominuje śliwka i wędzonka. Później delikatna kwaskowość palonych słodów i gasnąca goryczka. Rozgrzewa przełyk, ale w przyjemny sposób.Gładkie, oleiste, średnio wysycone. Dobrze ułożone. Piwo godne swojej ceny.
Oceny tego użytkownika: 9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 8 )

Brodzisław
2017-09-26 22:01:17

Kolor ciemno-brunatny przechodzący w czerń, nieprzenikniony. Piana beżowa z drobnych i średnich pęcherzyków, opadając tworzyła małe dziurki. Ostała się minimalna warstwa na powierzchni.
W aromacie uderza od pierwszej sekundy dobrze uwędzona/suszona śliwka. Do tego nuta szynki i ogniska. Dalej są nuty kawowo-czekoladowe i likierowe.
W smaku piwo jest gęste, lekko skierowane ku wytrawności. Baza ciemnych słodów: czekolada, kawa i karmelek. Miesza się z wędzoną śliwką i śliwką w likierze. Narasta alkoholowość, kwasek od palonych słodów. Goryczka palono-alkoholowa i nieco też ziołowości.
Wysycenie powyżej średniego, trochę przeszkadza w degustacji. Podobnie wkurwia mnie karmelek. A poza tym piwo jest wybitne.
Oceny tego użytkownika: 9 ( smak: 9, zapach: 10, wygląd: 8 )
starsze »
Zobacz także:
« Dagon Lager Beer | Bavaria Lager Shandy »
wykonanie choruzy.pl © 2010