Manufaktura Piwna Pivo
Manufaktura Piwna Pivo
Manufaktura Piwna Pivo
% alk. 5.2
brak koduaddbarcode
orientacyjna cena: 2,50 zł


Kolejna ciekawostka z Jabłonowa - także z Manufaktury Piwnej - nazwa może śmieszyć czy też intrygować i Pivo (pisane przez V). Dostępne w zielonej niezwrotnej butelce. Skład: woda, słód jęczmienny, chmiel.
Wygląd: kolor - ciemna słomka, duże wysycenie, obfita piana o małych i średnich pęcherzykach (dość trwała i jest lacing); klarowne.
Zapach - wyrazisty - nuty słodowe połączone z chmielem aromatycznym oraz nutką perfum, która wcale nie przeszkadza.
Smak - treściwe, mimo niewielkiego woltażu; przede wszystkim czuć słód, do tego nieco goryczki i nieco owocowo-perfumowych posmaków - ale jest to dobre połączenie. Jako ciekawostki dodam, że piwo to polecało mi dwóch sprzedawców w piwnym sklepie i mieli rację, druga - w momencie dodawania piwa do katalogu jeszcze nawet nie ma o nim wzmianki na stronie Manufaktury Piwnej, choć inne z serii są obecne. Postęp browaru, który jeszcze niedawno nie miał prawa zaskoczyć czymkolwiek pozytywnym.
Dodał: Borsuk77 - 2015-08-07 19:37:52

oceny Oceny

Użytkownicy 5,65 / ilość: 40
Goście 8,02 / ilość: 95
średnia 7,32/10 / ilość: 135

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Marianek
starstarstarstarstar

2017-08-17 09:15:22
Najgorszy okrutnik jaki piłem. "Aromat" mydlin i płynu do mycia naczyń, w ustach przedziwne odczucie słodyczy z dodatkiem szamponu do włosów. Traumatyczne przeżycie ta degustacja.
oceny Oceny użytkownika:
1 ( smak: 1, zapach: 1, wygląd: 5 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2017-01-03 23:44:09
Piwo bardzo dobre, to jest moje najlepsze odkrycie od dłuższego czasu. Zdecydowanie polecam spróbować. Tą subtelną owocową nutkę kojarzę ze skórką pomarańczową. Nie jest jednak nachalna, nadaje piwu wyjątkowy charakter.
awatar
Gość
awatar
Gość

2016-12-13 20:42:51
Piwo bardzo dobre. Smak podobny do cydra czy wina musującego z leciutką naturalną nutką goryczki. Kolor szlachetny, czysty, wyrazisty, jasny. Polecam do skosztowania :)
awatar
ArMagh
starstarstarstarstar

2016-04-15 15:40:16
Kolor ciemna słomka, piana (średnie i drobne pęcherzyki) na start na dwa palce, redukuje się do pół centymetrowego kożucha i zostaje do końca. Tworzy dość ładny lacing. Do tego dodajmy ciekawą etykietę i mamy zdecydowanie ładnie wyglądające piwo. Dalej już jest trochę gorzej. Zapach słodowo-owocowy. Nie drażni ale też nie zachęca zbytnio do konsumpcji. W smaku dominują bardziej owoce niż słód zbożowy. Po kilku większych łykach pojawia się niezbyt miły, metaliczny posmak. Brak wyraźnej kontry goryczki. Duże wysycenie ratuje trochę pijalność ale i tak jest za słodko. Podsumowując: wygląda świetnie, smakuje tak sobie..
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 9 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010