Lubrow Tropic Jellies
Lubrow Tropic Jellies
Lubrow Tropic Jellies
% alk. 5.7
Blg 20.0
5903686842115addbarcode

Piwo rześkie, kwaśne i wyjątkowo owocowe. Wszystko to dzięki dużej dawce ananasa, mango i limonki ora dzięki pożytecznym bakteriom kwasu mlekowego, charakterystycznym dla tego stylu piwa, sprawiającym, że czujemy w ustach ten kwaskowaty smak. Lubrow smak radości!
Dodał: Kindi - 2020-12-09 21:03:47

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 6
Goście 0 / ilość: 0
średnia7 / ilość: 6

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Jacelinho
moderatorstarstarstarstarstar

2021-01-09 23:44:40
Barwa ciemnopomarańczowa , zmętniona całkowicie. Piana biała , szybko znika jak to w kwasie i nie zostawia lacingu. Trochę ciemne jak na styl ale ogólnie wygląda w porządku. W aromacie czuć kwaśne owoce. Limonka , mango i ananas najmniej. Jest bardzo dobrze w aromacie. W smaku podobnie , choć bardziej się to pije jak Pastry Sour. Jest kwaśność na fajnym poziomie i słodycz jednocześnie też jest. Ciało średnie , na pewno bym nie powiedział że jest tu 20 blg. Sesyjne , gaz przeciętny. Limonka i mango mocno wyczuwalne , ananas się trochę zgubił w tym wszystkim. W sumie trochę zwiększyć ciało i dać więcej ananasa i było by idealnie. Mimo tego to co wypiłem było bardzo dobre , takie miałem oczekiwania względem tego piwa. Ocena 8 z minusem. Warka do 13.07.2021.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 6 )
awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2020-12-19 12:55:40
Ciekawy jestem tego piwa. W dodatku te parametry 20 BLG i tylko 5,7 % alk.! No w aromacie bardzo limonkowo. Potem mango. No pachnie jak pierwsza wersja Gelato. Byłem wtedy zachwycony. Zobaczymy jak tym razem. Piana niska, drobna. Barwa bardzo ciężka, taki ciemnożółty wpadajaćy w brąz.Piwo oczywiście mętne i soczkowe. W szkle aromat podobny, czyli dominuje limonka, a następnie mango. Nie robi tego wrażenia co Gelato. Brakuje tej soczystości. Tu jest przyciężkawo. Owszem piwo jest owocowe, ale to wszystko takie przyciężkie. Wysycenie średnie. Gładkość taka sobie. Bardzo limonkowo w smaku. Do tego mango. Ananas gdzieś zginął. Jest słodko, ale jest jednocześnie kwaśnie. Nuta kwaśna jednak dominuje tutaj. Piwo tez sprawia wrażenie jakby utlenionego. Coś jak w Hop Roller. Tutaj jednak owocowość jest dość dobra i równowaga smaków została zachowana. Tutaj jednak był łatwiej. Wkońcu to piwo oparte na owocach, a nie chmielu. W aromacie niemal jak Gelato. W smaku już sporo gorzej, choć dalej mimo przyciężkawego charakteru piwo do wypicia. Pastry Sour w starym stylu ;)
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 7, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.