Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji
« AleBrowar Smoky Joe | Czarnkowskie Piwo Jasne »
Lech Free
Lech Free
Non-alcoholic Lager
% alk. 0.5
brak kodu
To bezalkoholowe piwo o wyraźnym i intensywnym chmielowym aromacie. Lech Free cieszy się uznaniem wszystkich konsumentów, którzy doceniają jego doskonały piwny smak, przy czym nie powoduje ograniczeń wynikających ze spożycia alkoholu. Odpowiednio dobrane składniki nadają mu charakterystyczny wyrazisty aromat. Jednocześnie jest lekkie i łagodne. Lech Free to marka, która idąc z duchem czasów, odważnie wyznacza standardy w segmencie piwa bezalkoholowego.
Dodał: janicfan - 2013-04-07 18:02:00

Oceny

Użytkownicy 4,16 / ilość: 116
Goście 5,69 / ilość: 120
średnia 4,94/10 / ilość: 236

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny


Gość
2017-10-31 22:50:02

Wspaniałe piwo o intensywnym chmielowym nieco bardziej od innych piw gorzkawym aromacie. Zamówiłem sobie w restauracji bezalkoholowe piwo. Po paru łykach zapytałem kelnerkę o markę piwa. W następnym dniu miałem już w domu dwa kartoniki tego cudownego napoju. Niestety nie wiem czy dostanę je kupić w Niemczech, bo tam mieszkam. Będę się cieszył niezmiernie widząc je na niemieckich półkach sklepowych. Ode mnie najwyższa nota 10. ????

Thesloma
2017-09-28 13:11:11

Ogółem fajne bezalkoholowe piwo chmielone na goryczkę prawdopodobnie bo są te prześwity chmielu , jak dla mnie jest do wypicia bo go się wszędzie znajdzie , a jak mam do pracy i muszę wypić piwo to nie będę biegał przez pół miasta po kormorana albo befree
Oceny tego użytkownika: 4 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )

Gość
2017-09-24 16:47:16

Bardzo gorzkie i trochę ciężko pić. Jeżeli ktoś lubi chmiel to polecam. Po wypiciu jest inne działanie i fajnie mi się grało w FIFE 17 bez nerwów jak zazwyczaj (a to denerwująca gra). Totalnie na luzie i bez nerwów, ale też bez efektu alko. Chmiel też jest zdrowy.

Gość
2017-08-12 23:11:14

Liczyłem, że dostanę coś co smakuje jak Lech, tyle że bez %. Niestety, ten "chlebopodobny", bliżej nieokreślony (chmiel?), jakby chemiczny aromat i smak przy końcu każdego łyku sprawia, że nie da się tego wynalazku pić. Nie chcę drugi raz nawet za darmo.
starsze »
Zobacz także:
« AleBrowar Smoky Joe | Czarnkowskie Piwo Jasne »
wykonanie choruzy.pl © 2010