Kuchlbauer Weisse
Kuchlbauer Weisse
Kuchlbauer Weisse
% alk. 5.2
4011740000140addbarcode

Piwo pszeniczne uwarzone przez browar Kuchlbauer z Niemiec.
Dodał: Shinodin - 2020-03-01 12:57:00

oceny Oceny

Użytkownicy 6 / ilość: 2
Goście 0 / ilość: 0
średnia6 / ilość: 2

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2021-02-22 01:24:44
WYgląd: prawdopodobnie najładniejsza piana jaką widziałem w pszeniczniaku, mega obfita, kremowa, drobna jak puch i w dodatku trwała, samo piwo słomkowe i stosunkowo mało zmętnione, ale widzę, że na dnie butelki jest spory osad
Zapach: mączny, świeżego ciasta, goździków, jakichś czerwonych owoców, ale banana nie rejestruję
Smak: weizen zwykle jest wodnisty, ale nadrabia puszystą fakturą, która trochę okłamuje, co do pełni, tu jej nie ma, piwo ma raczej fakturę zwykłego pilsa. Jest goździk, jakieś czerwone jabłko, w ogóle sporo tu chmielu jak na weizena, nawet goryczka jest, tylko szału nie ma.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 9 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2020-02-27 21:22:32
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza piaskowa, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu standard pszeniczny zaczynając od słodkich bananów przez goździki aż po drożdże. W smaku bananowa słodycz potwierdza się, dalej goździkowy akcent i finisz wyraźnie drożdżowy, spora wodnistość, goryczka adekwatna do stylu, słabsza kontra kwaskowa, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel od niemieckiego browaru, etykieta bardzo ładnie wykonana graficznie, w takim klasycznym niemieckim stylu. Warka 15.05.2020. Solidny niemiecki pszeniczniak, choć bez większych fajerwerków. Dość słodki i niezbyt treściwy przez co efekt orzeźwienia jest co najwyżej przeciętny. Piwo z serii wypiłem i jutro nie będę pamiętał smaku. Za taką jakość mogę zaproponować maksymalnie 6.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.