Zostań patronem na
Kot Prezesa
Kot Prezesa
Kot Prezesa
% alk. 6.1
IBU 53
5902768264678addbarcode
orientacyjna cena: 6,19 zł


India Pale Ale.
Składniki: Woda, słód jęczmienny - chmiele: marynka, mosaic, cascade, mosaik, perle
Dodał: - 2018-02-25 07:15:01

oceny Oceny

Użytkownicy 4,56 / ilość: 9
Goście 3,17 / ilość: 6
średnia 4/10 / ilość: 15

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2018-06-17 20:28:59
Piana praktycznie żadna, nie do końca biała, drobnoziarnista, cienkim wianuszkiem okalająca ścianki szkła, szybko dziurawiąca się i zanikająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza rubinowa, ładnie klarowne i przejrzyste, brak widocznych śladów zmętnienia. W zapachu wyraźne nuty karmelowe, lekka żywica, trochę chemicznej landrynki, w tle nietypowe dla stylu suszone owoce. W smaku słodkie, dziwne drzewne aromaty utrzymują się na podniebieniu, sporo karmelu, mniej żywicy, goryczka iluzoryczna, nie zalegająca o profilu ziołowym, słaba kontra kwaskowa, chemiczna landrynka również obecna, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny czarny, etykieta utrzymana w humorystycznej oprawie graficznej w zielonej kolorystyce, ubogo opisana. Warka 30.11.2018. Pseudo IPA od radomskiego browaru, drzewna i karmelowa w odbiorze. Brakuje goryczki i większej dozy żywicy. Jeśli chodzi o ten styl, to nie tędy droga Czarny Kocie... Mi osobiście nie smakowało to wydanie, uważam, że jest po prostu wadliwe i mogę zaproponować maksymalnie 5 z plusem.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 5 )
awatar
Thesloma
starstarstarstarstar

2018-05-05 17:47:32
Ogólnie to pomyłka i to koźlak z lekką goryczka . Piwo nie zgodne ze stylem ale ogółem oceniając to średniak
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
tleix
starstarstarstarstar

2017-10-25 08:34:21
Niezły ... koźlak mi się trafił. Kolor - koźlakowy - brąz. Myślę z początku black ipa ale poza nieco wyraźniej zaznaczonej goryczki niż ww. koźlak, piwo posiadało typowe jego cechy. Tak by się jeb..li w tym Radomiu!? Oceny nie wystawiam bo za co - za pomyłkę?! Niemniej nie najlepiej świadczy to o browarze.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 8, zapach: 6, wygląd: 8 )
awatar
tleix
starstarstarstarstar
2017-10-25 08:34:21
Kolejne podejście - i znów nie to! Choć trzeba oddać że tym razem - wszystko było ok i nawet mógłbym dać się nabrać że to IPA (ale black). Kolor - zdecydowanie ciemny ten bursztyn (no ok - przy odrobinie dobrej woli) Jest goryczka - balans odsłodowej i chmielowej, nie zamula, jest świeżo-owocowe-(wiśniowo). Piana dość obfita, trwała, pokrywająca powierzchnię płynu do końca degustacji cieniutką warstwą.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 8, zapach: 6, wygląd: 8 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2017-06-19 23:31:43
W Leclercu kosztowało trochę mniej niż 6zł. Pierwszy jestem to coś napiszę.

Kolor złoto i bursztyn. Nie jest zupełnie klarowne. Piana bardzo szybko ucieka. Pęcherzyki we wszystkich rozmiarach a łączy je nietrwałość.
W zapachu niewiele się dzieje w ogóle ale to się zdarza i w uznanych IPA. Głównie słód, lekko słodko, lekko wytrawnie, odrobinę trawnik.
Smak. Nie jest tak, że brakuje tu ciała. Jest zdominowane chmielami i to piwo jest zaskakująco nachmielone. Spodziewałem się słabości bo nigdy mnie piwo z tego browaru nie zaskoczyło.
W składzie mamy: marynka, cascade, mosaik, perle. Powiedzmy, że wiem czego się spodziewać i nasza radosna i pieprzna marynka odpowiada za 90% wrażeń, co najmniej. I tak goryczka jest długa i tak 'zalegająca' ale jak lubię papryczki, od habanero w górę aż do butcha, tak goryczkę też cenię nie tylko za jakość ale i za ilość. Ilość jest na poziomie ataku ale tu właśnie jest pieprznie, rockandroll po polsku.

Taka oto jest ta IPA.

Brak przeciwwskazań poza tym, że często obok w podobnej cenie stoi coś lepszego i w podobnej cenie. Nie szukając dalej Konstancin IPA za zupełnie ten sam hajs a pod każdym względem trochę lepsza.
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010