Kingpin Lunatic
Kingpin Lunatic
Kingpin Lunatic
% alk. 5.2
Blg 12.0
5904730290067addbarcode
ulubione: 4

Witbier z grillowaną cytryną i granatem.
Składniki: woda, słód jęczmienny pale ale, słód pszeniczny jasny, słód owsiany; płatki pszeniczne; chmiele: Simcoe, Cascade; skórka gorzkiej pomarańczy curacao; kolendra; grillowane cytryny; 100% naturalny sok z granatu; drożdże Brewferm Blanche.
„Poszukiwania eliksiru życia, cudownej mieszkanki dającej zdrowie i siły, skierowały nas na ożywcze tereny lekkiego witbiera, którego zbożowy charakter i cytrusowy posmak został przez nas wzmocniony słodyczą cierpliwie grillowanych, delikatnie karmelizowanych cytryn i rześkością owoców granatu. Pozwól się uwieść orzeźwiającej kompozycji aromatów i smaków!” – opis z etykiety.
Dodał: doktor_piwo - 2015-05-19 08:11:46

oceny Oceny

Użytkownicy 6,91 / ilość: 68
Goście 6,75 / ilość: 4
średnia 6,9/10 / ilość: 72

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
JOKER_
starstarstarstarstar

2018-05-15 22:46:43
Piana: drobnoziarnista która po chwili się dziurawi i pozostaje na poziomie średnio ziarnistym.Leasing pięknie zdobi kufelek wolno opadająca.Po 5 min piana całkowicie opadła.
Kolor: jasny mętny (taki jasno miodowy)
zapach: pszeniczny z nutą cytrusową z elementami kolendry i banana ciekawy delikatny zapach:)
Smak:W smaku już po pierwszym łyku mocno pszeniczne (wyczuwamy również nutę bananową) przechodzący w delikatny kwaśno - gorzki smak(jak to Bryniu napisał to na pewno zasługa skórki pomarańczy) z elementami cytrynki a na zakończenie delikatna nuta wędzona. Ogólnie piwko bardzo delikatne również delikatnie orzeźwia . Ciekawe piwko polecam:)
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 8, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
BRYNIU
starstarstarstarstar

2018-05-12 21:09:58
Piana o głównej strukturze drobno-pęcherzykowej nie do końca koloru bieli... Ładny, okazały lacing. Barwa ciemnej słomki (odcień żółci) - zmętniona. W aromacie poprawnie, klasycznie. Czuć dobrą podstawę pszenicy, zielony banan, ziołowość w postaci kolendry, cytrusy. W smaku pszenicznie, nie słodko, raczej w postaci dobrej kontry kwaskowo-gorzkawej (skórki gorzkiej pomarańczy) Deliaktne pogłębienie w postaci grillowanej, lekko wędzonej nuty... Ogólnie rzecz biorąc poprawnie, bez wad. Dobry Witbier z grillowaną ciekawostką...
Wysycenie: wysokie
Warka do: 20.06.2018r
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
piwnysmakosz
starstarstarstarstar

2017-08-23 12:13:57
Jak na Witbiera to skład strasznie pomieszany.
W smaku i aromacie czuć: wędzoność, grillowaną cytrynę, taką fajną kwaskowatość od cytryny, kolendrę. Bardzo dobry kontrast. Piwo jest lekkie w odbiorze, ale pełne.

Cena zbyt duża - 9zł, a piwo pije się bardo szybko, jest lekkie, ciekawy eksperyment.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
Barbarossa
starstarstarstarstar

2017-07-14 02:35:29
Pogromcy Meatów, Wrocław, 13.07.2017
No nie powiem że mnie skład bardzo do tego piwa zachęcił. Jakieś tam piany czy nie piany, nikt na to nie patrzy w pubie. Wyglądało tak przeciętnie. Taki wyawała się, taki średniawy pszeniczniak, trochę sztucznawy, w moim odczuciu, ale czasem takie coś wychodzi, da się rozróżnić że to jednak jest pszeniczniak, ale nie bardzo te ciekawe składniki odczuwam, średniawą sztuczną pszenicę. Ale co mnie zaskoczyło, po czasie, wyczułem w tym piwie coś co nie grało, gdzieś z tą pszenicą, wyczuwalne gotowane warzywa, kalafiory, może nawet grzyby, paskudztwo. Coś poszło bardzo nie tak.
oceny Oceny użytkownika:
3 ( smak: 4, zapach: 1, wygląd: 5 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010