zamknij Przeglądaj bez reklam! patronite
Kingpin Gosebuster
Kingpin Gosebuster
Kingpin Gosebuster
% alk. 4.7
Blg 12.0
brak koduaddbarcode
ulubione: 2

Na pewno nie tak wyobrażają sobie Gose w Lipsku. Jak to ciemne Gose? Warząc w kooperacji z niemieckim Freigeist Bierkultur sięgnęliśmy po przeżywający swoje odrodzenie niemiecki styl i nadaliśmy mu zupełnie nowy, zaskakujący charakter. Jest ciemno, jest słono, jest kwaśno. Jest dobrze.

Składniki: woda; słody Jęczmienne: Pilzneński, Cara Gold, Zakwaszający, Barwiący, Czekoladowy; słód Pszeniczny; chmiele: Tettnanger, Lubelski; dodatki: laktoza, kolendra, sól morska, kakao; drożdże: Fermentis Safbrew WB-06.
Najlepiej smakuje w temperaturze 8 – 10°C.
Dodał: ark00 - 2016-07-26 22:56:48

oceny Oceny

Użytkownicy 6,74 / ilość: 19
Goście 8 / ilość: 1
średnia 6,8/10 / ilość: 20

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2016-12-31 13:35:11
Piana bardziej beżowa niż biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, skromnym wianuszkiem okalająca ścianki szkła, średnio-szybko opadająca, jako taki lacing. Barwa ciemniejsza brunatna, nie do końca klarowne i przejrzyste, nieznacznie zmętnione. W zapachu akcenty ciemne i palone, kwaskowe klimaty mleczne i suszone owoce. W smaku eksplozja...no właśnie czego...wszystkiego, na jednym poziomie mieszają się słodycz, goryczka, kwaskowość i słoność, a do tego wszystkiego jeszcze ciemne aromaty... wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Kingpin, etykieta w ich stylu, fioletowej kolorystyce, tym razem główna postać występuje pod postacią ducha, butelka prezentuje się na pewno ciekawie. Warka 01.03.2017. Ciemny gose...ciekawy eksperyment. Doznania smakowe w jednym momencie są tak różnorodne, że aż ciężko je zdefiniować. Przede wszystkim intensywna kwaskowość przechodząca w słony posmak, następnie w subtelną słodycz, a towarzyszy temu delikatna goryczka i zachowany ciemny charakter piwa. Tego naprawdę trzeba spróbować, a mi posmakowało to nietypowe połączenie, dlatego też mocne 7 ode mnie i polecenie dla wszystkich szukających nowych piwnych smaków, Gosebuster na pewno nie zawiedzie waszych oczekiwań.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Brajan36
starstarstarstarstar

2016-10-23 15:49:51
Cena: 9,20
Warka: 01 / 03 / 2017

Barwa: ciemnobrunatna ;

Piana : obfita , dobrze się trzyma , trochę przypomina coca cole ;

Aromat : ze szkła : słone orzeszki i czekolada ; ze szkła : coś na pograniczu czekolady i słonych akcentów , mocno czuć kolendre ;

Smak: tu jest taka burza smaków że nie wiadomo od czego zacząć , a przecież od czegoś trzeba , a więc najpierw kwasek , potem słodycz i następnie lekka słona strona gosebastera ;

Piwo które trzeba wypić
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 8, zapach: 6, wygląd: 4 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010