Kelt Radler
Kelt Radler
Kelt Radler
% alk. 1.8
brak koduaddbarcode

Kelt Radler z browaru w Hurbanovie ma naturalną recepturę, czyli przy użyciu naturalnego soku z owoców cytrusowych, nie zawiera żadnych sztucznych aromatów, aromatów środków konserwujących, barwników i środków słodzących. Tylko tradycyjne piwo (46,4%) i świeżej naturalnej lemoniady (53,6%). Kelt Radler ma typowy charakter mętny, spowodowany, że zawiera naturalny sok z cytryny.
Dodał: prisoner - 2017-01-17 08:07:48

oceny Oceny

Użytkownicy 6,5 / ilość: 2
Goście 2 / ilość: 1
średnia 5/10 / ilość: 3

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2017-02-24 23:16:47
Piana mizerna, biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, dość szybko dziurawiąca się, szczątkowa forma lacingu utrzymuje się na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza słomkowa, nieklarowne i nieprzejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione. W zapachu przyjemne nuty cytrynowej lemoniady, brak piwnych akcentów. W smaku również rządzi cytryna, jest to naturalny nie chemiczny posmak, słabsza kontra kwaskowa, goryczki brak, piwo jest mocno słodkie, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Pite w wersji puszkowej, gdyż butelkowa raczej nie występuje. Puszka oczywiście w żółtej kolorystyce, graficznie minimalistyka, w nienajgorszym wydaniu. Warka 16.01.2017. Solidny słowacki, cytrynowy radlerek bez dodatku chemii. Cytryna nie jest moim ulubionym smakowym dodatkiem dlatego mogę napisać tylko tyle, że jakoś udało mi się wypić całą puszkę bez krzywienia się. Słodkie piwo o wyraźnym cytrynowym profilu w mojej opinii na 6 z minusikiem.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 6 )
awatar
prisoner
starstarstarstarstar

2017-01-11 11:06:55
Fajny radlerek, fajny aromat cytrusowy i na lato oczywiście super orzeźwiający, ja akurat degustuje go w zimie ale bardzo mi smakował i co ważne nie ma tam żadnych świństw typu słodziki, środki konserwujące itp.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010