Kazimierz Imperium Kara Mustafy
Kazimierz Imperium Kara Mustafy
Kazimierz Imperium Kara Mustafy
Coffee Milk Stout
% alk. 6.5
Blg 19.0
5906660570097


Uwarzone przez Browar Kazimierz.
Czekaliście, czekaliście... i oto jest! Imperialna wersja Kara Mustafy, piwa które zdobyło srebrny medal w kategorii sweet stout, w konkursie Kraft Roku 2017. Tym razem przedstawiamy Wam powrotną podróż pokutną Kary do swej ojczyzny. Uciekając w popłochu sypie kawą aby opóźnić pościg :) Jak to w pośpiechu - nie kalkulował i sypnął jej jeszcze więcej niż poprzednio! W zasadzie wszystkiego jest więcej i o to właśnie chodziło! Przygotujcie się na kawowy zawrót głowy!
Piwo pasteryzowane, niefiltrowane.
Skład: woda, drożdże Danstar Windsor, słód Pale Ale, żytni, monachijski, czekoladowy, płatki owsiane, jęczmień prażony, laktoza, kawa, chmiele: magnum, east kent goldings.
Polecana temperatura serwowania to 9-11°C.
Dodał: Barcelonismo - 2018-01-08 09:03:14

Oceny

Użytkownicy 8,67 / ilość: 6
Goście 8,67 / ilość: 3
średnia 8,67/10 / ilość: 9

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny


Marianek

2018-05-21 19:23:27
Oko: czarne z niewielkimi refleksami, piana kremowa, gęsta, niska.
Nos: super kawowy, mocnego świeżo pażonego espresso z dodatkiem mleka okraszonego czekoladą deserową. Kawa bardzo wysokiej jakości.
Smak: smak słodki, kawy ze śmietaną, bardzo gładki, kremowe, niesamowita pijalność, zero alkoholu, słodycz umiarkowana od mleka. Nie brakuje także delikatnej kontry goryczkowej od słodów prażonych i minimalnej kwaskowości.
Oceny tego użytkownika: 9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 7 )

Thesloma

2018-01-21 22:25:19
Zapach : mocny aromat kawy , dobrej jakościowo ale wyraźnie też czuć śmietankę/mleko w tej kawie. Nie jestem kawoszem , nie pijam kawy ale to piło przyciąga aromatem nawet mnie

Smak: Aksamitnie , delikatna goryczką połączona z goryczą względnie pochodzącą od kawy i łączące się w jednen smak , miejscami ta gorycz ucieka od kawy choć to raczej daje znać o tym , że to jednak piwo , aczkolwiek miejscami może być zadziwiająca.

Piwo które mnie bardzo zaskoczyło , pomimo braku mojej miłości do kawy naprawdę mi smakowało , miejscami goryczka odsuwała się od ogólnego smaku i całości tego piwa i ściagała w swoją stronę tj. nie tworzyło to jakby ogólnej całości. Naprawdę bardzo dobry produkt , zasługuje na pochwałe to piwo ode mnie 8+/10.
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010