Jan Olbracht Rzemieślniczy Imperial Porter
Jan Olbracht Rzemieślniczy Imperial Porter
Jan Olbracht Rzemieślniczy Imperial Porter
Imperial Baltic Porter
% alk. 9.5
Blg 24.0
brak kodu


Uwarzone przez Browar Jan Olbracht Rzemieślniczy.
Jest to Imperialny Porter Bałtycki.
Piwo pasteryzowane, niefiltrowane.
Skład: woda, słody jęczmienne (pilzneński, wiedeński, monachijski, Carahell, barwiący), drożdże piwowarskie W34/70, granulaty chmielowe (Oktawia, Lubelski).
Dodał: Barcelonismo - 2018-04-17 10:57:14

Oceny

Użytkownicy 7,75 / ilość: 4
Goście 9,67 / ilość: 15
średnia 9,26/10 / ilość: 19

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny


Marianek

2018-03-22 19:32:55
Rewelacyjny porter, mega palone nuty, chlebowe akcenty, troszkę karmelu z dodatkiem czerwonych owoców, gęste, kremowe, goryczka palona do tego lekka kwaskowość. Generalnie piwo dość słodkie. Doskonałe do degustacji. Alkohol z czasem daje znać o sobie, co nieco obniża notę.
Oceny tego użytkownika: 8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )

Shinodin

2018-03-12 17:03:22
Piana beżowa, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, bardzo szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza rubinowa wręcz czarna, nieklarowne i nieprzejrzyste, nieznacznie zmętnione. W zapachu mocne nuty palone, czekoladowe i kawowe akcenty, karmelowe i wiśniowe klimaty. W smaku słodkie, na podniebieniu odkładają się wiśniowe aromaty, po ogrzaniu ujawniają się alkoholowe wonie, kawa oraz czekolada w tle, paloność i karmel, goryczka nieznaczna, adekwatna do stylu, niezła kontra kwaskowa, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel w opakowaniu, etykieta w czarnej kolorystyce, elegancko wykonana graficznie, ubogo opisana. Warka 01.03.2019. Pite w lokalu, więc niestety na świeżo bez leżakowania. Zdecydowanie za słodkie, nieułożone, z mocną wonią alkoholową po ogrzaniu. Sądzę, że roczny lub dłuższy leżak mógłby tutaj pomóc, bez niego jest naprawdę przeciętnie. Imperialny Bałtyk od Jana Olbrachta w świeżej wersji moim zdaniem to wyrób maksymalnie na 7 nawet z małym minusikiem
Oceny tego użytkownika: 7 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010