zamknij Zostań patronem na patronite
Inne Beczki Pomarańczowy Radler
Inne Beczki Pomarańczowy Radler
Inne Beczki Pomarańczowy Radler
% alk. 2.5
Blg 7.0
brak koduaddbarcode
ulubione: 3


Upalny dzień. Latawiec puszczany na wietrze. Skrzypiąca na podwórku huśtawka. Oranżada w butelce. Radler to piwo z przymrużeniem oka. To radosna myśl z dzieciństwa. Nic więcej. (info z etykiety) Pomarańczowy Radler to piwo uwarzone przez Browar Zodiak.

Skład: woda, słód, chmiel, drożdże oraz skoncentrowany sok pomarańczowy.
Dodał: Shinodin - 2015-07-17 09:55:39

oceny Oceny

Użytkownicy 6,63 / ilość: 19
Goście 6,4 / ilość: 5
średnia 6,58/10 / ilość: 24

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Thesloma
starstarstarstarstar

2018-06-24 12:04:02
Zapach : mam podobne odczucia jak oranjefan czyli pomarańczowy aromat do ciasta lub kandyzowana skórka pomarańczy , delikatne przebicie słodu żytniego pod koniec

Smak : Bardzo gładkie i orzeźwiające , mniej tutaj pomarańczy ale delikatnie występuje . Delikatnie słodkie , ale to dobrze bo nie jest to kolejny radler który zabija słodyczą

Ciekawe piwo delikatnie słodkie , a pomimo tego bardzo orzeźwia. Według mnie to po prostu radler klasy rzemieślniczej.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
GENzo
starstarstarstarstar

2017-08-06 15:42:20
Niefiltrowany radler bez chemicznych dodatków i cukru ? Od początku bylem ciekaw tego piwa wiec przy pierwszej okazji załatwiłem sobie jedna sztukę. Smak i zapach to praktycznie sama pomarańcza , delikatnie przy każdym łyku czuć słód ale nie traktowałbym tego jako minus. Piana co prawda tutaj się zbytnio nie popisała,natomiast dla mnie w tego typu piwach jest to mało znaczący detal. Podsumowując, w żaden sposób nie czuje się zawiedziony bo zdaje sobie sprawę jak trudne musi być zrobienie radlera z zaledwie jednym dodatkiem.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 10, zapach: 10, wygląd: 8 )
awatar
oranjefan
starstarstarstarstar

2016-08-20 14:55:48
Spodziewałem się nieco innego, lepszego piwa.
Aromat średnio intensywny. Półsłodki, owocowy z lekką orzeźwiającą, cytrusową nutą. Delikatny zapach pomarańczy jest wyczuwalny, ale mi osobiście raczej kojarzy się z pomarańczowym aromatem do ciasta ewentualnie słodką, kandyzowaną skórką pomarańczy. Nuta nieco przypominająca pomarańczę z witbierów.
Piwo w kolorze iście pomarańczowym, z wyraźnym zmętnieniem. Głęboka pomarańczowa barwa ładnie mieni się w słoneczno-żółte refleksy pod światło. Piana obfita, drobno pęcherzykowa, zbita. Opada powoli i pozostawia po sobie wyraźny ślad na szkle po każdym łyku.
W smaku dość słodkie... Przyjemna gładka faktura, niskie wysycenie oraz dość spora pełnia pomimo ekstraktu, sprawia że piwo nie jest na tyle orzeźwiające na ile człowiek by oczekiwał po piwie tego typu. Słodycz na całe szczęście skontrowana jest przyjemną, cierpką nutą. Kojarzy mi się ona z posmakiem słodkiego, czerwonego grejpfruta. Słodowość też delikatnie wyczuwalna. Aftertaste słodki, pomarańczowy.
Ogólnie rzecz biorąc średnie piwo. Za słodkie, a nuta pomarańczy niespecjalnie orzeźwiająca i lekka. Raczej słodka, pełna, nieco muląca wręcz.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 9 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2016-07-28 20:31:40
To jest dramat. Słodkie niczym syrop, do tego w bardzo wygórowanej cenie. Piwo słabo orzeźwiające. Nie warto było
awatar
Gość
awatar
Gość
2016-07-28 20:31:40
Zgadzam się z Gościem, absolutnie niepijalne a podobne ceny widziałem w skupie używanych wahadłowców kosmicznych. Nie warto było pić nic
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010