Inne Beczki Jungle IPA
Inne Beczki Jungle IPA
Inne Beczki Jungle IPA
India Pale Ale
% alk. 6.0
Blg 16.0
5905669683005


Uwarzone przez warszawski browar kontraktowy Inne Beczki, który warzy w czeskim minibrowarze Koníček w Vojkovicach. Dżungla. Powietrze trwające w bezruchu. Soczysta zieleń skąpana w popołudniowym słońcu. Orgia kolorów. Urzekająca woń orientalnych przypraw, żywicy, cytrusów oraz dojrzałych owoców mango. Dzięki kombinacji chmielu Simcoe, Columbus oraz Cascade powstało piwo pełne egzotycznych aromatów i smaków. Podłoże dla nich, niczym leśna ściółka, stanowi słód pale ale. Przechowywać w chłodnym i zacienionym miejscu. Najlepiej serwować w temperaturze 9-11 stopni. Receptura: Marcin Pietranik, Mojmir Velky.
Dodał: Barcelonismo - 2016-01-15 12:03:25

Oceny

Użytkownicy 7,41 / ilość: 59
Goście 8,25 / ilość: 51
średnia 7,8/10 / ilość: 110

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny


Jacelinho

2018-05-11 11:25:24
Barwa ciemne złoto. Piana średnio trwała , zostaje drobna powłoka. Jest lacing nawet ładny. W aromacie czuć słody , jest chmiel. żywica , karmel. Jest spoko choć szału nie ma. Powinno być bardziej czuć chmiel wg mnie. W smaku czuć podbudowę słodową , jest goryczka ale wg mnie za niska jak na IPA. Lubię gdy w IPA jest zalegająca gorycz. Tu jest wyczuwalna , przyjemna. Ogólnie piwo jest dobre , spokojnie można kupić i być zadowolonym. Klasyczna odmiana IPA. Myślę że piwo jest solidne i każdy może je wypić. Dobra IPA na rozpoczęcie przygody z kraftem. :)
Oceny tego użytkownika: 7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )

Chrisrks

2018-03-27 18:27:19
To jedno z tych piw ,które lepiej smakuje niż wygląda.Piana średnio pęcherzykowa,dość szybko opadająca bez charakterystycznej koronki.Lekko mętne z osadem.Barwa ciemnozłota.W aromacie słodko i ciasteczkowo.Owoce tropikalne,lekka cytrusowość.Zapach piwa rozpływa się jednak dość szybko.W smaku fajnie kontrująca goryczka,lekka wodnistość i oczywiście brak wyczuwalnego alko.Owoce tropikalne,cytrusy,słodycz winogron.Na tle innych IPA,piwo tylko i aż na dobrym poziomie.
Oceny tego użytkownika: 6 ( smak: 8, zapach: 6, wygląd: 6 )

Bob

2018-02-21 16:13:42
Znakomita IPA, w "starym" dobrym stylu. Goryczka lekko zalegająca, bardzo przyjemna. Mnóstwo owoców w smaku jak i zapachu, słodowość rewelacyjna.
Oceny tego użytkownika: 9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 8 )

jover

2017-12-17 19:00:31
zapach intensywny nawet gdy piwo mocno zmrożone, pierwszy plan cytrusy, na drugim konkretne tropiki, lekkie zioła, przyprawy, świeżość, wyraźnie czuć chmiel, wysycenie średnie, w smaku cytrusy, tropiki, piwo bardzo lekko klei się do podniebienia, gorycz średnia, zalegająca, chmielowa, grejpfrutowa, kwaskowa, przypalany chleb, lekka sosna/żywica, ogólnie czytając komentarze wychodzi na to że warki chyba nie są zbytnio powtarzalne bo co kolejna są dość diametralne odczucia, doznania sensoryczne przy tym piwie to dla mnie naprawdę górna półka nad resztą można było by popracować aby to lepiej ze sobą współgrało, cena 7zł
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010