Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji
« Schultenbräu Weizen | Guinness Antwerpen Stout »
Inne Beczki Cherry Elephant

Inne Beczki Cherry Elephant

Fruit Beer
% alk. 4.5
Blg 12.0
brak kodu
Piwo leżakowane z owocami oraz sokiem z wiśni. W sumie użyliśmy ich ponad dwie tony. To tyle co mały słoń. Efekt - głęboka, czerwona barwa oraz smak owoców wiśni z charakterystyczną dla nich kwaśnością i cierpkością.
Skład: słód Pale Ale, slód pszeniczny, słód karmelowy, skoncentrowany sok z wiśni, owoce wiśni, cukier, chmielChinook, chmiel Equinox, drożdże Danstar Nottingham
Receptura: Marcin Pietranik, Jacek Błędowski
Dodał: folster - 2017-08-07 19:48:21

Oceny

Użytkownicy 6,75 / ilość: 16
Goście 7 / ilość: 2
średnia 6,78/10 / ilość: 18

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:
Thesloma

Zapach : bardzo mocno wyczuwalna wiśnia niczym takie wiśnie ze słoika którymi kiedyś się zajadałem , naturalny piękny zapach wiśni , przypomina mi też to trochę aromat wina z wiśni ale bez alkoholu.

Smak : zdecydowanie gładkie , bardzo wiśniowe niczym kompon z tych owoców , leciutko czuć gorycz ale naprawdę bardzo z tyłu pojawia się wraz z gazem , nasycone bardzo delikatnie.

Ogólnie bardzo przyjemne piwo przypominające lata dzieciństwa , picia kompotu , zrywania wiśni z drzewa czy na zimę jedzenia ze słoika , bardzo cieszę się że to wszystko jest naturalne. Moja ocena to 7 , ponieważ nie daje to poczucia że to jest piwo ,a raczej przyjemny sok , ciut mocnijsza gorycz załatwiła by sprawę tak czy inaczej mocne 7.
2017-08-12 23:43:08
Oceny tego użytkownika: 7 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )

GENzo

Intensywnie wiśniowe , moze nawet za bardzo. Piwo jest kwaskowe i orzeźwiające . Piana bardzo solidna , długo otrzymująca się i pozostawiająca swietny lacing.Aromat wg mnie bardzo slaby i nijaki. Wydaje mi sie ze ten dodatek w postaci cukru byl tu całkowicie niepotrzebny , po paru łykach piwo staje sie mdłe. Lepszym rozwiązaniem byłoby odstawienie wcześniej wspomnianego dodatku przez co kwaskowość dałaby więcej orzeźwienia.
2017-08-06 15:37:29
Oceny tego użytkownika: 7 ( smak: 7, zapach: 5, wygląd: 8 )

Shinodin

Piana biała z elementami różu, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, dość szybko dziurawiąca się i opadająca, lacing praktycznie zerowy. Barwa ciemniejsza różowa, nieklarowne i nieprzejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione. W zapachu przyjemne aromaty wiśniowe, sama natura, brak chemicznych akcentów, pachnie trochę jak kompot wiśniowy. W smaku nieźle kwaskowe, dobra kontra słodowa, goryczka adekwatna do stylu, wiśnia dominuje na podniebieniu, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta bardzo barwna, ciekawie wykonana graficznie, interesująco opisana. Warka 22.01.2018. Coś dla fanów wiśni w piwie, jak dla mnie jest zbyt kompotowo, a wiśnia przesłania smaki całego piwa, kwaskowość daje efekt orzeźwienia. Tak jak pisałem wcześniej jest to produkt wybitnie dla fanów tych owoców, dla przeciętnego piwosza może to być przesyt. Moją oceną jest 6 z plusem ciut za mało piwa, a za dużo kompotu, mimo to jest całkiem nieźle.
2017-07-09 19:26:36
Oceny tego użytkownika: 6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )

Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

Zobacz także:


« Schultenbräu Weizen | Guinness Antwerpen Stout »
wykonanie choruzy.pl © 2010