Hoppy Beaver Oh My Gold!
Hoppy Beaver Oh My Gold!
Hoppy Beaver Oh My Gold!
% alk. 7.0
Blg 16.0
IBU 18
5903205792181addbarcode

Piwo uwarzone przez browar Hoppy Beaver z Warszawy.
Jego premiera odbyła się 11 marca 2019 roku.

Klasyka belgijskiego piwa. Bogaty, złożony słodowy smak i aromat uzupełniony dodatkiem rodzynek. Piwo rozgrzewające z wytrawnym finiszem.

Składniki: woda, słody (pilzneński, pszeniczny, Special W®, CaraBelge®), cukier kandyzowany, rodzynki, chmiel (Sterling), drożdze (FM 27 Artefakty Trapistów)
Dostępne w butelkach bezzwrotnych o pojemności 500 ml.
Dodał: Piwosz92 - 2019-03-17 12:07:40

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 1
Goście 0 / ilość: 0
średnia7 / ilość: 1

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2019-05-04 15:01:02
Piana nie do końca biała, z elementami beżu, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza rubinowa, w miarę klarowne i przejrzyste, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu świetne nuty karmelowe, suszone owoce z rodzynkami na czele, kandyzowany cukier, przyprawy, fenolowość. W smaku dominują przyprawy, mamy sporo karmelu i rodzynek, goryczka adekwatna do stylu, udany efekt rozgrzania przełyku, dobra kontra kwaskowa, fenolowe akcenty, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta ciekawie wykonana graficznie, w komiksowym stylu, w miarę dobrze choć nie wyczerpująco opisana. Warka 15.12.2019. Intensywny, aromatyczny belgijski dubbel w polskim wydaniu, choć w smaku mogłoby być bardziej \"gęste\" oprócz tego nie mam zarzutów. Świetne suszone owoce, dobra robota Hoppy Beaver! Ode mnie mocne 7 z plusem z zadatkiem na coś więcej.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.