zamknij Zostań patronem na patronite
Hoplala Zimowa Opowieść
Hoplala Zimowa Opowieść
Hoplala Zimowa Opowieść


Piwo od nowo powstałego browaru Hoplala założonego przez dwie kobiety. Dunkel korzenny, kompozycja słodów karmelowych, miodu gryczanego i przypraw korzennych to sposób na długie mroźne wieczory.

Składniki: woda; chmiel: Marynka; słody: Monachijski, Pilzneński, Karmelowy Ciemny, Aromatyczny, Barwiący; dodatki: miód gryczany, imbir, goździki, kardamon.
Dodał: Shinodin - 2017-01-13 00:05:24

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 2
Goście 5,8 / ilość: 5
średnia 6,14/10 / ilość: 7

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2016-12-31 14:10:08
Piana bardziej beżowa niż biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko opadająca, brak lacingu. Barwa jaśniejsza rubinowa, w miarę klarowne i przejrzyste, delikatnie tylko zmętnione. W zapachu bardzo aromatyczne, goździki, kardamon, przyprawy, imbir, miód gryczany. W smaku przyprawy jak najbardziej dominują na podniebieniu, charakterystyczne goździki, dużo kardamonu, miodowa kontra słodowa, goryczka adekwatna do stylu, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w białej kolorystyce, świątecznej oprawie, w miarę dobrze opisana. Warka 30.09.2017. Piwo w świątecznym stylu od nowo otwartego browaru, dość aromatyczne i ciekawe smakowo, choć nie do końca trafiło w moje gusta, 6 z plusem powinno być więc sprawiedliwą oceną. Moje pierwsze piwo z tego browaru, na pewno nie ostatnie.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010