Hopium Morelyn Monroe
Hopium Morelyn Monroe
Hopium Morelyn Monroe
% alk. 7.0
Blg 17.0
IBU 50
brak koduaddbarcode
ulubione: 2

Oficjalne piwo I Festiwalu Piwa Rzemieślniczego Beergoszcz, który odbył się w dniach 19-20 września 2015 roku w Bydgoszczy.
Morelyn Monroe to IPA z dodatkiem moreli, uwarzona przez browar Hopium mieszczący się w miejscowości Nowy Drzewicz, w gminie Wiskitki, w województwie mazowieckim. Jest to mały browar stacjonarny, mający swoją siedzibę w dawnej mleczarni. Założycielami browaru są Bartek Dach i Kuba Sujkowski. Pierwszy z Panów jest doświadczonym piwowarem domowym i to On odpowiada za receptury piw oraz ich warzenie. Pierwsze piwo z tego browaru zadebiutowało w czerwcu 2015 roku i była to Ostra Szycha - APA z ostrą papryczką. Do tej pory browar nie posiada jeszcze linii do butelkowania piw, więc wszystkie Ich piwa można spróbować jedynie z kega. Charakterystyczne nazwy piw z browaru Hopium nawiązują do znanych osobistości z różnych dziedzin.
Dodał: SaintBase - 2016-03-23 15:00:08

oceny Oceny

Użytkownicy 8,5 / ilość: 2
Goście 1 / ilość: 1
średnia 6/10 / ilość: 3

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Wiles
starstarstarstarstar

2016-03-24 12:00:23
Co tu dużo mówić, na Beergoszczy smakowało bardzo dobrze. Piwo oferowało naprawdę piękny aromat morelowo-chmielowy. Omawiany trunek mimo, iż był dość treściwy i posiadał w miarę wysoki alkohol, był także bardzo pijalny. W smaku można było odnaleźć odrobinę chmielowej goryczki wymieszanej z lekką kwaskowością, no i oczywiście morele. Browar Hopium przygotował na pierwszy piwny festiwal w Bydgoszczy bardzo dobre piwo!
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010