zamknij Przeglądaj bez reklam! patronite
Hofbräu München Oktoberfestbier
Hofbräu München Oktoberfestbier
Hofbräu München Oktoberfestbier
% alk. 6.3
4005686014057addbarcode
cena: 6,50 zł

Piwo to ma kolor jasnozłoty z grubą i gęstą czapą piany. W smaku jest mocne, z wyczuwalnym chmileniem i towarzyszącą mu delikatna słodyczą słodów. Posiada bardzo intensywny zapach chmielowy, ale też z bardzo wyraźnymi nutami słodowymi. Wysycenie dwutlenkiem węgla w tym przypadku jest średnio-mocne, odpowiednie dla tego typu piw.
Dodał: piwowarwwa - 2013-09-09 12:35:00

oceny Oceny

Użytkownicy 7,11 / ilość: 19
Goście 8 / ilość: 15
średnia 7,5/10 / ilość: 34

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
szab12
starstarstarstarstar

2018-11-12 20:42:16
Barwa złota, klarowna. Piana spora, obfita, zapach zbożowy, pieczywo. W smaku cierpkość, goryczka dosyć konkretna i lekka kontra słodowa. Piwo jest pełne, wysycone, dosyć przyjemne w odbiorze. Całkiem udane piwo kupione w Lidlu za 4,89 zł.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Jacelinho
moderatorstarstarstarstarstar

2018-10-27 22:52:50
Barwa jasne złoto choć blisko słomkowej , piana w miarę trwała choć duże bąble psują wizualnie tą pianę. Lacing szczątkowy , mogło by być lepiej. W aromacie słodowy , podobnie jak wczorajszy Spaten którego piłem , trochę chlebka , bliżej stylu którym ma być te piwo. Jest nieźle ogólnie rzecz mówiąc. W smaku jest niska goryczka , nasycenie średnie w stronę wysokiej. Słodowo , czuć ze to niemiecka woda która robi specyficzny posmak. Z tych trzech Oktoberfestbierów które ostatnio piłem ten jest najlepszy , takie 7 z minusem wg mnie jeśli chodzi o smak i aromat. Niestety około 6 zł to dużo ale raz w roku symbolicznie można wypić. Hofbräu München Original jest o wiele lepsze wg mnie.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
lesiobe
starstarstarstarstar

2018-10-20 20:08:59
Lacingu brak . W smaku delikatne i jednocześnie treściwe . Wyczuwalny smak lekkiej beczki - diacetyl . 6 zł w Lidlu to mocno zawyżona cena za doznania smakowe tego trunku . Uważam,że zwykły trybunał pils nie jest gorszy od tego piwa .
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2018-09-29 12:16:35
Piana biała, drobno i gruboziarnista, wątpliwej jakości, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa ładna jaśniejsza bursztynowa, klarowne i przejrzyste, brak widocznych śladów zmętnienia. W zapachu nuty słodowe, chmielowe i kwiatowe aromaty, subtelna skórka chlebowa. W smaku leciutkie, słodowe z odrobiną karmelu i chlebowych akcentów, niezła kontra kwaskowa, goryczka iluzoryczna, lekko zalegająca o profilu ziołowym, po ogrzaniu ujawnia się nieznaczna alkoholowa woń, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Hofbrau, etykieta w jasnej kolorystyce, elegancko po niemiecku wykonana graficznie. Warka 22.08.2019. Solidny oktoberfest, ale bez zachwytu zdecydowanie. Przeciętność aż bije od tego piwa, mamy tu parę zróżnicowanych akcentów, ale nie są one wyraźne i długo nie utrzymują się na kubkach smakowych. Dodatkowo ten alkoholowy posmak... Chyba po komentarzach oczekiwałem czegoś więcej, zawód, dam naciągane 6 z minusem.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 6 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010