Harpagan Schiza Heretyka
Harpagan Schiza Heretyka
Harpagan Schiza Heretyka
Coffee & Chocolate Extra Stout
% alk. 6.1
Blg 16.0
5907637971053


Uwarzone przez Browar Harpagan.
Tego nikt się nie spodziewał? Hiszpania i intensywnie? Cmon, wybór nazwy na Beer Geek Madness 6 - Intense był dla nas totalnie oczywisty!
Hiszpańska Inkwizycja, oddział ds. tajemnicy Kraftu rozpoczyna poszukiwania innowierców. Spróbuj tylko wychylić piwo z butli, spróbuj sięgnąć po eurolagerka na grillu. Tym razem już się Tobie nie upiecze. Żaden Heretyk nie może już spać spokojnie. Grzech zaboli.
Werble!
Tadam!
Schiza Heretyka to Coffee & Chocolate Extra Stout! Za jego urok odpowiada duuuuża dawka Colombia Excelso! To kolumbijska odmiana kawy Arabica wypalonej specjalnie dla nas przez poznańską palarnię Bonny Coffee! Chłopacy z Bonny uprażyli również dla nas ziarna peruwiańskiego kakaowca! A my jeszcze dołożyliśmy do Schizy Karob, czyli chlebek świętojański oraz ekologiczne kakao! Co to dało? Piwo jest gładkie, szlachetnie kawowe z lekką nutką cierpkości i deserową czekoladą na finiszu. Lubisz kawę w piwie? Będziesz zadowolony. Koniec kropka.
[opis producenta, fb]
Dodał: Barcelonismo - 2018-04-26 13:02:27

Oceny

Użytkownicy 6 / ilość: 3
Goście 0 / ilość: 0
średnia 6/10 / ilość: 3

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny


nietzsche

2018-06-15 22:41:24
Wygląd: Wygląda ładnie, oleiście, sprawia wrażenie sążnego piwa, jakim extra stout być powinien, ładna piana, ciemno beżowa, puszek
Zapach: prawie go nie posiada, jakaś nuta kawy i kakao
Smak: To jest dramat, człowiek się nastawia na extra stouta, który w nazwie ma w dodatku coffee i chocolate, a dostaje coś co smakuje jak jakiś podstawowy guinness, gdyby był robiony na płatkach, piwo wykastrowane ze smaku, ten trwa jakieś 2-3 sekundy, nie pamiętam tak pustego i jednowymiarowego piwa, jest trochę kawy i kakao, dobrze, że ma goryczkę, bo po tych 2-3 sekundach cokolwiek jeszcze zostaje. Okrutny pustak, super pijalny, jak woda.
Oceny tego użytkownika: 3 ( smak: 3, zapach: 4, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010