Gorzka Prawda Koliber
Gorzka Prawda Koliber
Gorzka Prawda Koliber
% alk. 5.3
Blg 14.0
IBU 14
brak koduaddbarcode

Co wam się kojarzy z kulturą Majów? Tropiki, kolorowe pióropusze, tajemnicze piramidy, magiczne ruiny, palące słońce? Nasze podróże pokazały nam, że kultura Majów to także wspaniałe egzotyczne owoce często nieznane w naszej części świata rozkoszuj się smakami i aromatami ameryki środkowej z kolibrem!
Dodał: Shinodin - 2018-05-21 10:38:48

oceny Oceny

Użytkownicy 6,83 / ilość: 6
Goście 0 / ilość: 0
średnia6,83 / ilość: 6

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2017-08-06 23:31:48
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i zanikająca, jako taki lacing utrzymuje się na ściankach. Barwa ciemniejsza piaskowa, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste, na powierzchni unoszą się drobinki drożdżowe i pulpa owocowa. W zapachu nuty pszeniczne, egzotyka i cytrusy dalej w tle, mango, marakuja i tym podobne owoce. W smaku na pierwszy plan wybijają się mocne pszeniczne nuty, goździki, drożdże te sprawy...na drugim planie natomiast do głosu dochodzi egzotyka owoców i kontra kwaskowa z nich pochodząca, goryczka nieznaczna, cytrusy dają o sobie znać jako aftertaste, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w białej kolorystyce z kolorowymi akcentami, naprawdę dobrze opisana. Warka 12.01.2018. Jest to moje pierwsze piwo z tego browaru i zostałem szczerze zaciekawiony. Połączenie egzotycznych owoców, pszenicy i górnej fermentacji wyszło jak najbardziej na plus. Bardzo pijalne, przede wszystkim w letnie, upalne dni. Orzeźwienie na wysokim poziomie. Jedyny minus w mojej opinii to stosunek pszenicy do egzotycznych owoców...mogłoby by być ciut więcej tego drugiego komponentu...ale to już tak żeby się doczepić. Mocna 7 z mojej strony i będę szukał innych wyrobów od Gorzkiej Prawdy.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.