Gorzka Prawda Gapa
Gorzka Prawda Gapa
Gorzka Prawda Gapa
% alk. 4.5
Blg 12.0
IBU 37
5906874582053addbarcode
ulubione: 1

Jeżyk szukał jesiennego schronienia w kupce suchych liści, kiedy nagle na grzbiet spadła mu dojrzała, mięciutka, soczysta gruszka. Biedak nie potrafi jej ściągnąć, bo jego krótkie nóżki nie sięgają na szczyt grzbietu. Pomożesz mu ją zdjąć? W Jeżyku nienachalną goryczkę łamie słodycz dojrzałej gruszki z polskiego sadu. Tak właśnie uczciliśmy uroki polskiej złotej jesieni.

Skład: woda, słody (pilzneński, monachijski typ I, płatki pszenne, karmelowy jasny 50 EBC, ciasteczkowy), chmiele (tomahawk, citra, cascade, simcoe), drożdże US-05, naturalny sok z gruszki bez dodatku cukru
Dodał: BRYNIU - 2018-08-01 07:50:46

oceny Oceny

Użytkownicy 8 / ilość: 1
Goście 0 / ilość: 0
średnia8 / ilość: 1

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
BRYNIU
starstarstarstarstar

2018-08-07 23:49:03
Piana w kolorze écru o drobnej strukturze pęcherzy. Średnio opadająca, sukcesywnie aż w końcu do małego kożucha. Brak lacingu. Barwa ciemno-miodowa wpadająca w lekko jasno-brązowy odcień - zmętniona. W aromacie świetne połączenie charakteru APA czyli moje ulubione amerykańskie chmiele przeplatane miłą dozą naszej polskiej gruszki :) Takie połączenie dało wspaniały efekt, który udowadnia, że warto kombinować... :) Wszystko to, to moc wyobraźni człowieka, doświadczenie oraz pasja. W smaku bardzo gładkie, dobrze pijalne. Miło, lekko wysycone gdzieś w tle.. by nie zaprzepaścić reszty walorów. Co tu dużo pisać... Ode mnie ogromny ukłon. Brawo \"Gorzka Prawda\" !
Wysycenie: niskie
Warka do: 09.2018r - chyba..?? (rozmazany nadruk na butelce!! Irytuje mnie to, ponieważ moim zdaniem jest to bardzo bzdurna i trywialna koncepcja produkcji.. zamieszczanie nadruku na butelce. Wiadomym jest to iż np. pod wpływem chłodzenia piwa a następnie skraplania się wody na butelce schodzi nadruk jak i również po konkretnym otarciu dłonią eh) :/
8+
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.