Golem Milky Moon Rum Barrel Aged
Golem Milky Moon Rum Barrel Aged
Golem Milky Moon Rum Barrel Aged
% alk. 8.0
Blg 28.0
5907222604113addbarcode
ulubione: 1

Dodał: Vercotti - 2019-01-29 10:08:22

oceny Oceny

Użytkownicy 8,63 / ilość: 8
Goście 0 / ilość: 0
średnia 8,63/10 / ilość: 8

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Ekterion
starstarstarstar

2019-08-02 18:30:02
Dla mnie sztos.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 9 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2019-04-02 22:21:25
Piana beżowa, drobnoziarnista, w miarę gęsta i puszysta, wysoka na około centymetr, powoli dziurawiąca się i opadająca, skromnym wianuszkiem okalająca ścianki szkła. Barwa ciemniejsza rubinowa wręcz czarna, nieklarowne i nieprzejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione. W zapachu słodkie nuty karmelowe i pralinowe, lukrecja, mleczna czekolada oraz kawa, może lekki kokos i coś z beczkowości, w tle ziołowy klimat. W smaku słodziutkie, wręcz ulepkowate, karmel, lukrecja i mleczna czekolada zdecydowanie dominują na podniebieniu, kokos na granicy autosugestii, bardziej pochodzący z leżakowania w beczkach po rumie, beczkowy finisz, cynamonu natomiast nie wyczuwam wcale, jest natomiast spora doza ziołowości prawdopodobnie z dodatku kozieradki, dobrze zamaskowany alkohol, delikatnie rozgrzewa przełyk, goryczka praktycznie żadna, słaba kontra kwaskowa, oleista i gęsta faktura, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta również w czarnej kolorystyce, rządzi minimalizm graficzny, dość ubogo opisana. Warka 31.03.2019. Leżakowane ponad pół roku, degustowane dwa dni po terminie przydatności. Wydaje mi się, że nic bardziej się już tutaj nie mogło ułożyć. Bardzo słodki przedstawiciel imperialnych mlecznych stoutów, efekt beczki nadaje lekkiej wytrawności, a że jest to akurat beczka po rumie, to podbija efekt kokosa, ciekawa ziołowa wkładka. Generalnie bardzo degustacyjny wyrób dla pasjonatów słodkich klimatów, bez większej goryczki, jednak można się w nim doszukać również szlachetnych beczkowych nut, dla mnie jednak zbyt słodko abym wystawił więcej niż 7 z plusem.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
awatar
Brodzisław
starstarstarstarstar

2018-12-26 21:27:53
opadła do minimalnej warstwy na powierzchni.
Aromat intensywny, złożony. Najpierw czuć bazę słodów z kawy, kawy zbożowej, czekolady deserowej. Momentalnie wchodzi likierowość, rum, pralina, kokos, wanilia, na finiszu odrobina pikantności cynamonu i pieprzu.
W smaku gęste i oleiste. Gorzka kawa i czekolada osłodzona jest likierowym alkoholem, wanilią i pralinami a nawet cukrem trzcinowym. Kontra goryczkowa jest pikantno-przyprawowa i z czasem odkłada się na podniebieniu. Ostatecznie jednak wygrywa słodsza strona mocy trunku. Całość dopełnia średnie wysycenie.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 9 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010