Gloger Atomowa Babka
Gloger Atomowa Babka
Gloger Atomowa Babka
% alk. 5.7
Blg 14.0
5905279390560addbarcode

Piwo uwarzone przez Browar Miejski Gloger z Białegostoku.

Piwo jasne górnej fermentacji o wysokiej goryczce. Wariacja połączenia drożdży szczepów belgijskich z aromatami amerykańskich chmieli.

Piwo niepasteryzowane, filtrowane
Składniki: woda, słody (jęczmienny, pszeniczny, karmelowy), chmiele goryczkowe i aromatyczne, drożdże odmiany belgijskiej górnej fermentacji
Zalecana temperatura serwowania: 7-9°C
Dostępne w butelkach bezzwrotnych o pojemności 500 ml.
Dodał: Piwosz92 - 2018-12-01 11:58:25

oceny Oceny

Użytkownicy 5,5 / ilość: 8
Goście 9 / ilość: 1
średnia 5,89/10 / ilość: 9

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość

2018-12-10 15:54:41
Piwo które da się wypić, polecam je ze względu na swój smak natomiast nie można go polecić osobom biednym jeśli chodzi o jego cenę a takto o co innego nie można się przyczepić, polecam browarowi gloger zmienić jego cenę by było ono dostępne dla wszystkich a nie tylko dla ludzi z klasy wyższej.
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2018-12-03 16:20:40
Piana nie do końca biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza miodowa, stosunkowo klarowne i przejrzyste, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu oczywiście jak przystało na Glogera nuty przyprawowe, trochę karmelu, subtelne owocowe akcenty, ciut cytrusów, drożdżowość, podbudowa słodowa. W smaku przyprawowość zdecydowanie dominuje na podniebieniu, w tle na granicy autosugestii pojawiają się cytrusy, dużo karmelu oraz drożdży, goryczka lekko zalegająca o profilu ziołowym, słabsza kontra kwaskowa, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Gloger, etykieta w biało czerwonej kolorystyce, znośnie wykonana graficznie, w miarę dobrze opisana. Warka 10.05.2019. Kolejny praktycznie identyczny wyrób od tego białostockiego browaru. Przyprawy oraz karmel, ale do Belgii nawet z tą przyprawowością jest tutaj bardzo daleko, o Ameryce można zapomnieć. Na szczęście byłem na to przygotowany i tylko dlatego dam 4, bo gdybym nastawiał się na coś lepszego zdecydowanie obniżyłbym ocenę. Belgian West Ale, coraz śmieszniejsze te style.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 4 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010