Funky Fluid Deep Funk
Funky Fluid Deep Funk
Funky Fluid Deep Funk
% alk. 7.0
Blg 18.0
5906395560332addbarcode
ulubione: 5

Uwarzone przez Browar Funky Fluid.
Usłysz ten potężny bas o głęboko czarnym charakterze i wejdź do krainy kawą i czekoladą płynącej. Deep Funk - if you need to go deeper.
Piwo ciemne, niefiltrowane, pasteryzowane.
Skład: woda, słód jęczmienny, słód żytni, płatki jęczmienne, jęczmień palony, chmiel (Marynka, Iunga, Magnum), dodatki (płatki dębowe macerowane w bourbonie).
Polecana temperatura serwowania to 12-14°C.
Dodał: Barcelonismo - 2019-03-09 16:55:55

oceny Oceny

Użytkownicy 7,58 / ilość: 26
Goście 0 / ilość: 0
średnia 7,58/10 / ilość: 26

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2019-07-19 17:16:06
Palone. Jest kawowo. Takie deserowe pralinki. Czekolada też fajnie wyczuwalna. Piana delikatna, ale tworzy
ładny lacing. Piwo jest czarne, prawie nieprzejrzyste. W szkle doszedł super aromat wanilii z płatków dębowych po bourbonie. Jest lekko wodniste, ale z drugiej strony fajnie kremowe. Jest mega czekoladowe. Cukierki deserowe. Piwo jest konkretnie wytrawne. Goryczka zdecydowanie zaznaczona. Wysycenie niskie, ale takie być powinno. Bardzo sympatyczne odczucie w ustach. Alkohol dobrze ukryty, choć jest delikatnie piekące. Kolejne świetne piwo z Funky Fluid.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2019-06-09 21:40:19
Piana beżowa, gruboziarnista, wątpliwej jakości, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca szczątkową formę lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza rubinowa wręcz czarna, nieklarowne i nieprzejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione. W zapachu nuty kawowe, czekoladowe aromaty, akcenty migdałowe i kokosowe pochodzące od płatków dębowych macerowanych w bourbonie, palone oraz karmelowe wonie. W smaku przede wszystkim subtelna, wręcz mleczna paloność, finisz wyraźnie migdałowo-kokosowy, lekki dębowy posmak, zanika efekt kawy, w tle mleczna czekolada nadająca deserowego charakteru, goryczka iluzoryczna, słabsza kontra kwaskowa, sporo karmelowej słodyczy, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta ciekawie wykonana graficznie, w miarę dobrze i wyczerpująco opisana. Warka 18.02.2020. Ciekawy FES z dodatkiem macerowanych dębowych płatków, nadają one charakterystycznego kokosowo-migdałowego posmaku. Jak na ten styl jest w mojej opinii nieco zbyt słodko, deserowo, brakuje głębi palonego aromatu. Tak 7 mogę wystawić, Funky Fluid nie schodzi poniżej pewnego poziomu, naprawdę godny uwagi browar.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Student
starstarstarstarstar

2019-06-08 18:23:13
Piana jest wyjątkowo brzydka, portery i stouty, generalnie są słabo wysycone, ale tutaj wygląda to po prostu brzydko... a szkoda, bo piwo jest na prawdę dobre. Aromat niestety również nie zachwyca, na plus ładnie ukryty alkohol, co przy tej mocy nie zawsze się udaje, czuć lekkie orzechy, paloność. W smaku dużo więcej. Śliwka, paloność, kawa, ponownie orzechy. Bardzo przyjemna taniczność, w każdym razie dla mnie przyjemna. Gorąco polecam fanom mocnych, ciemnych piw.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 6, wygląd: 7 )
awatar
StefekPijakos
starstarstarstarstar

2019-05-21 22:07:54
Ciekawa wariacja stout. W zapachu waniliowe, delikatnie kawowe. W smaku goryczkowe, czekoladowe, kawowe. Piwo ciemne, lekko gazowane. Przyjemne uczucie palonego jęczmienia i wyraźne w piciu.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 9, zapach: 8, wygląd: 6 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010