Funky Fluid Catharina Sour
Funky Fluid Catharina Sour
Funky Fluid Catharina Sour
% alk. 4.6
Blg 12.0
5907772092057addbarcode

Uwarzone przez Browar Funky Fluid.
Catharina Sour to nieco intensywniejsza interpretacja owocowego berliner weisse, wywodząca się z Brazylii. Pierwsze skrzypce odgrywają tu owoce, podane w umierkowanie kwaśnym anturażu.
Piwo jasne, niefiltrowane, pasteryzowane.
Skłąd: woda, słód jęczmienny, słód pszeniczny, płatki pszenne, płatki owsiane, mango, marakuja, drożdże.
Polecana temperatura serwowania to 6-8°C.
Dodał: Barcelonismo - 2019-11-14 11:51:12

oceny Oceny

Użytkownicy 7,71 / ilość: 7
Goście 0 / ilość: 0
średnia 7,71/10 / ilość: 7

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Tyx69
starstarstarstarstar

2019-11-23 15:27:53
Pachnie rzeźko, owocami egzotycznymi pokroju marakuji. Orzeźwiający, żywy cytrusik. Jest kwaśne, jest mega kwaśnie. Ciężko tutaj wyszukać jakiś nut mango, czegokolwiek co znam z piwa. Dominuje mocny cytrynowy kwas, orzeźwiający, ale potężny. Fajna ciekawostka, nic więcej. Jednorazowy romansik z tym stylem. Drogie, dla mnie nie warte swej ceny.
awatar
aboubakar
starstarstarstarstar

2019-11-12 01:07:05
Dla mnie cena tego krafta w ogóle nie idzie w parze z jego jakością. Bardzo drogie, wydałbym tyle tylko dla jego aromatu, który jest kapitalny. Czuć mango, marakuję, słodko-kwaśne cytrusy. Jest bardzo rześki i orzeźwiający, przyjemny. Wszystko jednak zniknęło po wzięci pierwszego łyka, przynajmniej u mnie. Sam kwas cytrynowy i nic więcej. Tylko kwas, jakby się napić właśnie takiego kwasku z butelki albo polizać cytrynę. Zaskoczyłem się mocno, bo po cenie, jak i aromacie nastawiłem się na kapitalne piwko. A tutaj tylko kwach, kwach i kwach. Szkoda, bo wszystko inne ma na świetnym poziomie, wygląd też jest ok, kolory nawiązujące do tropików bardzo ładnie wkomponowane. Może jeszcze kiedyś je kupię, tylko tutaj cena bardzo odstrasza, a jeśli mam dostać coś, co mi osobiście nie do końca podchodzi, to szkoda trochę wydawać tyle kwitu.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 4, zapach: 7, wygląd: 5 )
awatar
ekoman69
starstarstarstarstar

2019-11-11 20:44:40
Mętne, słomkowe. Piana dość wysoka i nie znikająca do końca. Zapach owocowy przypominający brzoskwinię. W smaku kwaśne i owocowe za razem - mango i marakuja? Raczej kwaśna śliwka. Ale piwo smaczne i orzeźwiające. Warka 2020 07 04. Kupione za 9,90 zł w sklepie z kraftami.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2019-10-25 20:16:31
Po otwarciu piana poszła bardzo do góry, mam nadzieję, że nie jest przegazowane. No marakuja dominuje w aromacie. Mango tak nieśmiało gdzieś z tyłu. Kwaśność w aromacie delikatna. Piana średnio obfita, drobnopęcherzykowa. Żółte, zmętnione. No aromat jest bardzo owocowy. Piwo na szczęście nie jest przegazowane. Wysycenie konkretne. Jest lekko wodniste. Owocowość tak, ale taka typowo marakujowa, więc nie jakaś moja ulubiona. Kwaśność dobra, ale taka inna. Początkowa słodycz przechodzi w kwaśność, bardzo ciekawe połączenie. Piwo jest oczywiście rześkie i orzeźwiające. Alkohol fajnie ukryty. Pije się jak oranżadkę. Jest to moje drugie piwo w tym stylu, zaraz po Kwas XY i muszę przyznać, ze chyba z Pinty mi bardziej podeszło. Piwo jest bardzo dobre, tylko kurde marakuja to nie moje klimaty :P
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010