Franziskaner Kellerbier
Franziskaner Kellerbier
Franziskaner Kellerbier
% alk. 5.2
4072700002703addbarcode

Produkt browaru Spaten-Franziskaner-Bräu, mającego siedzibę w Monachium. Kellerbier – ten niemiecki termin tłumaczy się na język polski jako “piwo piwniczne”. Ogólnie rzecz biorąc, jest to jasne lub bursztynowe, niefiltrowane piwo. Jako, że piwa te oryginalnie były typowymi trunkami serwowanymi w gospodach i to grawitacyjnie z drewnianych beczek, to do dziś przyjmuje się, że Kellerbier powinien być nisko wysycony, co ma imitować piwo beczkowe. Styl ten, jak na niemiecką klasykę przystało, nie jest może bombą aromatyczną, ale odznacza się wysoką sesyjnością i to pomimo wyraźnego słodowego profilu uzupełnionego nutami drożdżowymi, chlebowymi i kwiatowymi.
Dodał: jacelinho - 2017-12-11 14:21:58

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 1
Goście 7 / ilość: 2
średnia7 / ilość: 3

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Jacelinho
moderatorstarstarstarstarstar

2017-12-08 21:52:19
Ładna obfita piana która jest w miarę trwała i drobne pęcherzyki bardzo ładnie się prezentuje.Bardzo ładny lacing na szkle co oznacza dobrą pianę. Barwa zgodna z stylem czyli bursztynowa i troszkę zmętniona. W zapachu słód i trochę jak by miodu czy kwiatowo jakoś tak. W smaku niskie nasycenie i słodowy dobry smak , pijalne i przyjemne. Dobre po prostu dobre. Czy lepsze niż Kulmbacher lub Zwickl ciężko mi stwierdzić. W smaku podobne ale z wyglądu najlepsze wg mnie. Ogólnie polecam , poniżej euro super zakup :)
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.