Fortas Ekstra Šviesusis
Fortas Ekstra Šviesusis
Fortas Ekstra Šviesusis
% alk. 5.0
brak koduaddbarcode

Jasne piwo z delikatnym, zrównoważony smaku i przyjemnym aromacie. To piwo o zawartości 5% alkoholu jest wykonane z najwyższej jakości słodu jęczmiennego, chmielu, drożdży i wody.
Dodał: whiteindian - 2015-06-18 10:56:21

oceny Oceny

Użytkownicy 5,2 / ilość: 5
Goście 7,38 / ilość: 8
średnia6,54 / ilość: 13

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość
2015-07-15 20:37:41
Daje rade
awatar
Gość
awatar
Gość
2015-05-02 17:32:38
super piwko
awatar
whiteindian
starstarstarstar
2015-04-30 19:22:44
Piwo z pewnością przyciąga poprawną etykietą i ładną smukłą butelką. Cena niezobowiązująca 2,70 PLN w butelce 500ml bezzwrotnej. Barwa napoju słomkowa, dosłownie jasna co nie przypadło mi do gustu. Skojarzenia z tanimi eurolagerami jak najbardziej na miejscu pod tym względem. Piana ładna ale bardzo krótko się trzyma. Zapach niestety wprowadza nas w smak tego piwa, wysycenia raczej nie pamiętam. Z pewnością ma ono pewien klimat polskiego Harnasia - jak dla mnie diacetyl, piwo zresztą na mojej warce miało pół roku przydatności. Krótko - gdyby Fortas Ekstra było bardziej alkoholowe w tej cenie sklepowej miałoby szansę na zostanie hitem wakacyjnych grillów. A tak dostajemy przeciętny eurolager, całkiem nieźle pijalny, na biwaku całkiem przyjemny i smaczny. Do egzaltacji jednak daleko, z niedorobionej klasyki mamy słynne tytuły jak dwa razy droższe Pilsner Urquell. Po schłodzeniu na pewno orzeźwi, choć chmiel jest raczej symbolicznie tu obecny a lekką goryczkę zaakceptuje nawet płeć piękna. Można do piwa wrócić, można nie wrócić. Dla tej butelki na pewno.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.