Folkowe Klasyczne Chmielowe
Folkowe Klasyczne Chmielowe
Folkowe Klasyczne Chmielowe
% alk. 6.2
brak koduaddbarcode
cena: 4,0 zł

Na kontr etykiecie widnieje napis, że uwarzono w Polsce dla Browaru Wiślanego - podano adres mejlowy, ale jest on nieaktywny. Piwo jasne, pasteryzowane. Brak informacji o składzie, poza tym, że zawiera słód jęczmienny. Brązowa bezzwrotna butelka. Szata graficzna przypomina piwa sprzed lat lub też browary rzemieślnicze.

Kolor - bursztyn. Wysycenie - średnie do wysokiego. Piana - marna i szybko znika do zera. Zapach - niewyraźny, choć czuć i słód, i warzywa. Smak - wszystkiego po trochu, co można znaleźć w polskim lagerze, który jest gdzieś między wyrobem koncernowym a małym browarem.
Dodał: Borsuk77 - 2016-04-09 13:11:33

oceny Oceny

Użytkownicy 3,67 / ilość: 6
Goście 4,14 / ilość: 7
średnia3,92 / ilość: 13

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2015-12-13 14:37:55
Piana drobnoziarnista, znika praktycznie od razu po przelaniu piwa do szkła, co za tym idzie brak lacingu, szkoda w ogóle pisać. Barwa ciemniejsza słomkowa, klarowne i przejrzyste. W zapachu słodowo-landrynkowa chemia, aż strach próbować...Smaku oczywiście jedna wielka porażka sama chemia, wyczuwalny alkohol, sztuczny słód, klasycznie chmielowe...ktoś tu ma bardzo czarne poczucie humoru, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel zwykły w złotku, etykieta naprawdę ładna graficznie zachęca do kupna. Sam wyrób piwopodobny...żenada, jedyny faktyczny plus to chyba tylko ładna etykieta, kwas, chemia, brak słów... Sam nie wiem dlaczego dam 2 z minusem, chyba dlatego, że udało mi się je dopić, a w lodówce czeka jeszcze ciemne z tej serii brrr... I ta cena około 4 złotych...Nie mam pytań...
oceny Oceny użytkownika:
2 ( smak: 1, zapach: 1, wygląd: 2 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.