Folkowe Ciemne Deserowe
Folkowe Ciemne Deserowe
Folkowe Ciemne Deserowe
% alk. 4.5
brak koduaddbarcode

Piwo ciemne pasteryzowane. Stworzone z pasji do tradycji, autentyczności oraz prostoty. Oddajemy Ci słodowe, jęczmienne piwo, nasz sposób życia. Spróbuj również innych gatunków naszych piw z serii Folkowe Chmielowe oraz Orzeźwiające(info z etykiety).
Dodał: Shinodin - 2016-01-12 13:50:27

oceny Oceny

Użytkownicy 6,5 / ilość: 4
Goście 6,4 / ilość: 5
średnia6,44 / ilość: 9

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Borsuk77
starstarstarstarstar
2016-01-08 22:35:36
Doświadczenia z innymi piwami z tajemniczego Browaru Wiślanego sugerowały, że będzie przerost formy nad treścią. Mimo to się skusiłem, licząc, że będzie przynajmniej przyzwoicie...

Nie ma co się rozpisywać ani nad kolorem, ani nad aromatem, ani nad smakiem - ciemne piwo z wyraźnym w zapachu i smaku DMS-em oraz nutami kojarzącymi się ze słodzikiem. Mimo to jednak piwo pijalne, bo i pojawia się nieco kontrującej goryczki, zaś brak i tak powszechnego w wielu niedrogich piwach kartonu. Bez rewelacji, ale też nie kusiło, by przedwcześnie zakończyć degustację. Piwo na piątkę, ale w skali dziesięciopunktowej.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2015-12-13 21:16:32
Piana...momentalnie się dziurawi, więc ciężko napisać coś na jej temat bo po paru sekundach już nie istnieje pod żadną postacią. Barwa ciemniejsza rubinowa, nieprzejrzyste i nieklarowne. W zapachu słodowo-karmelowe,nie jest to naturalny zapach. W smaku strasznie słodkie, faktycznie deserowe, taki ulepek, bez śladowej choćby ilości goryczki, delikatnie kwaskowe z nutą alkoholową, wysycenie na niskim poziomie. Kapsel zwykły w złotku, etykieta naprawdę ładna z kwiatowym, folkowym wzorem. Gdyby jeszcze zawartość dorównywała oprawie graficznej... Bardzo słodkie karmelowe niby piwo deserowe( o nawet mi się zrymowało). Sądzę, że dla kogoś, kto nie przepada za goryczką będzie w sam raz, mnie jednak zemdliło już pod koniec ledwo pijalne, 5 z ogromnyyyym minusem to najwyższa ocena jaką jestem w stanie zaproponować.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.