Flying Dog Raging Bitch
Flying Dog Raging Bitch
Flying Dog Raging Bitch
% alk. 8.3
IBU 60
USA USA
brak koduaddbarcode

Piwo z amerykańskiego browaru Flying Dog w stylu Belgian IPA. Do chmielenia użyto chmieli Amarillo, Columbus oraz Warrior, słodu karmelowego oraz drożdży El Diablo.
Dodał: Gogo - 2016-03-11 15:52:16

oceny Oceny

Użytkownicy 7,2 / ilość: 5
Goście 0 / ilość: 0
średnia7,2 / ilość: 5

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
MJK
starstarstarstarstar
2020-12-09 19:03:04
Rating Bitch (w niektórych pubach w USA podobno zwane także -Ex wife-) jest po prostu świetne. Wolę się nim delektować niż o nim pisać więc w tak na szybko i w skrócie: bursztynowe, drobnopęcherzykowa, trwała, beżowa piana, wyraźny lacing, aromat chmielowy, lekko miodowy ale też .... tytoniowy, smak goryczkowy, rozgrzewający ale nie alkoholowy (choć piwo ma 8,3%), miło drapiący w podniebienie i pozostawiający długotrwałe wrażenia związane z piciem doskonały H amerykańskich chmieli i doskonałych belgijskich drożdży. Dla takich piw warto żyć.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 10, zapach: 8, wygląd: 9 )
awatar
Marianek
starstarstarstarstar
2017-09-15 11:13:55
Kolor ? nieco zmętniony bursztyn. Dla mnie b. ciekawe połączenie belga z APA. Wyszło cos b. nietypowego. W nosie mamy odczucie słodyczy, z butelki nawet słabo, a w szkle był bogaty zapach: róża, owoce tropiku, podstawa słodowa pomieszane z belgijskimi drożdżami. Smak też arcyciekawy: mnie najpierw uderzyła słodycz od słodów potem goryczka w stylu amerykańskim oraz posmak dzikiej róży, imbiru, na języku zostaje posmak czekolady i to gorzkiej. Niestety, w przeciwieństwie do belgów tu alkohol czuć w połowie degustacji. Wzmaga on odczucie goryczki, ale staje się to trochę męczące. Można jednak dłużej degustować, a to piwo nie potrzebuje schłodzenia, bo aromat przynajmniej mnie urzekł. Gdyby nie ten alkohol, byłoby ekstra.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
Gogo
starstarstarstarstar
2016-03-08 22:07:52
Flying Dog, czyli amerykańskie piwa z niezwykłymi, charakterystycznymi etykietami. Ta również jest bardzo specyficzna, wręcz wulgarna. Co do samego piwa to niestety przywitał mnie solidny gushing po otwarciu- piana dała niezłą fontannę prosto w nos (chciałem powąchać zaraz po otwarciu a tu bam! piana w nos). Aromat i smak dość słodki, kojarzący mi się bardzo mocno z pastylkami do ssania na gardło (herbitussin). Trochę dziwne bo myślałem że tylko polski chmiel daje takie akcenty. Ameryki nie doświadczyłem, owoce tropikalne bardzo subtelne, przykryte przez słodycz i belgijskie drożdże. Ogólnie raczej się zawiodłem, ale piwo pijalne i całkiem smaczne. Jednak żeby rzetelnie ocenić piwa zza wielkiej wody należy je pić świeże, z czasem każde straci na wartości- za wyjątkiem piw ciemniejszych.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.