Faktoria Geronimo
Faktoria Geronimo
Faktoria Geronimo
% alk. 6.7
Blg 16.1
IBU 70
brak koduaddbarcode
ulubione: 1

Pierwszy czerwonoskóry w stajni Faktorii, którego premiera będzie miała swoje miejsce podczas WFP. Geronimo to piwo w stylu Red Rye IPA będące frapującym połączeniem amerykańskich-chmieli, lekkiej przyprawowości pochodzącej od słodu żytniego oraz nut palonych. Ze względu na duży udział żyta w zasypie, piwo charakteryzuje się wysoką pełnią oraz wspaniałą pianą.
Dodał: bartekwts - 2015-05-16 12:34:16

oceny Oceny

Użytkownicy 7,58 / ilość: 40
Goście 7,77 / ilość: 13
średnia7,62 / ilość: 53

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość

2018-02-16 09:28:53
I LOVE THIS BEER !!!
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2017-11-01 20:29:12
Piana biała, ładnie gęsta i puszysta, wysoka na około półtora centymetra, powoli dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca piękny lacing na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza miodowa, w miarę klarowne i przejrzyste, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu nuty cytrusowe i żywiczne, czerstwy chleb, karmel, trochę ciasteczek i biszkoptów. W smaku, karmelowe i cytrusowe posmaki, żyto pełną parą, dobra kontra słodowa, słabsza kwaskowa, dużo żywicy, goryczka lekko zalegająca o profilu cytrusowym, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w czerwonej kolorystyce, ubogo wykonana graficznie, opisana również nie dość szczegółowo. Warka 17.08.2018. Jest to naprawdę dobry wyznacznik stylu, smaki ciasteczkowe i biszkoptowe są, żyto zaznaczone, czyli wszystko na swoim miejscu. Ten wyrób od Faktorii zasługuje na mocną 7 bez dwóch zdań.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Marianek
starstarstarstarstar

2016-04-23 23:29:07
Dobre RRIPA z bardzo ładna piana. Dominacja nut leśnych i ziołowych, trochę mało cytrusów. Goryczka mocna, ale nie zalega. Na finiszu przypomina gorzką skórkę cytrusa Jest odpowiednia podstawa słodowa, ale generalnie jest gorzkie .
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 9 )
awatar
Stacher93
moderatorstarstarstarstarstar

2016-02-09 16:45:40
Dobre piwo, rzekłbym, iż ciężej byłoby mi sobie wyobrazić lepiej uwarzone Red Rye IPA. Ładna piana, koronkowanie oraz bardzo ciemna barwa. Karmelowe, słodkie a potem mocno gorzkie, z zalegającą goryczką. Jedno z lepszych jakie piłem z Faktorii.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 8 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.