Fabryka Piwa Summer Memories
Fabryka Piwa Summer Memories
Fabryka Piwa Summer Memories
% alk. 5.2
Blg 12.0
IBU 28
brak koduaddbarcode
ulubione: 3

Warzone w browarze Marysia z miejscowości Szczyrzyc, z województwa małopolskiego. Jest to piwo uwarzone przez nowopowstały browar kontraktowy Fabryka Piwa z Częstochowy. Pierwsze cztery piwa z tego browaru to: Summer Memories - American Wheat, Deep Space - Foreign Extra Stout, Hoppy Hour - American India Pale Ale i Bok Bok - Double Bock. Wszystkie te piwa miały swoją oficjalną premierę 1 maja 2015 roku na Wrocławskim Festiwalu Dobrego Piwa. Założycielami Fabryki Piwa są Wojciech Warzyszyński i Marcin Krzystanek. Summer Memories to pasteryzowane oraz niefiltrowane piwo w stylu American Wheat. To amerykańskie pszeniczne piwo jest tak lekkie i orzeźwiające, że przywołuje uczucie lata bez względu na porę roku. Ugaś pragnienie ciesząc się nieskomplikowanym, pszenicznym smakiem. Na boku etykiety znajduje się tabelka, a w niej kompletne dane na temat piwa w języku polskim oraz angielskim. Ciekawostką jest, iż Summer Memories, Happy Hour i Deep Space były dostępne w kegach, w kilku pubach w Polsce jakiś czas przed majową premierą. Początkowo wszystkie cztery piwa miały być dostępne już w marcu, jednak właściciele browaru natrafili na kilka technicznych utrudnień, które spowodowały przesunięcie premiery na maj.
Dodał: stacher93 - 2015-05-15 13:47:25

oceny Oceny

Użytkownicy 6,25 / ilość: 20
Goście 6,8 / ilość: 5
średnia6,36 / ilość: 25

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
nietzsche
starstarstarstarstar
2017-07-20 01:34:28
Wygląd: kolor słomkowy, ładna piana, ładny lacing.
Zapach: Pachnie jak IPA z Biedry, ten Kustosz, wcześniej Cechowe lub Brok IPA, czyli owocem i liściem porzeczki, prócz Willamette, jest niby Citra i Centennial, ale wywietrzała widocznie (termin do listopada), jak się ogrzeje to wyłazi taka przejrzała mandarynka.
Smak: lekkie, chlebowe, maślane, goryczka wyraźna, wysycenie średnie, poza Willamette, to ja tu nie czuję za bardzo tych chmieli o amerykańskim profilu, goryczka jest taka cytrynowo-grejfrutowo-pestkowa i to by było tyle cytrusów, o owocach tropikalnych zapomnijmy. Pije się dobrze, ale niczego mi to piwo nie robi, nazwę ma trochę dla jaj, nie chciałbym mieć takich nijakich wspomnień wakacyjnych, bo piwo nie pozostawia żadnych, jest do zapomnienia.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 7 )
awatar
Gość
awatar
Gość
2016-06-19 19:47:15
Ja jak mój przedmówca, lepiej sam był tego nie ujął, poprzednim wpisom naprawdę bardzo dziwie się...:-(
awatar
dawid3003
starstarstarstarstar
2016-03-07 13:09:00
Piwo pije się dobrze. Smak słodkawy lekko wodnisty. Chmiele wyczuwalne w smaku jak i w aromacie.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
awatar
Borsuk77
starstarstarstarstar
2016-02-29 21:27:05
Niewiele pszenicy i trochę nowofalowych chmieli. Pije się dość przyjemnie, ale o głębię smaku czy aromatu nie ma co liczyć, nawet biorąc pod uwagę poprawkę na \"letni\" styl.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.