Eureka Colt
Eureka Colt
Eureka Colt
% alk. 4.5
Blg 12.0
brak koduaddbarcode

Uwarzone przez Browar Eureka.
Pochodzący z Nowej Anglii Samuel Colt wprowadził tam trochę dzikiego zachodu patentując swoje szybkostrzelne pistolety. Strzelanie z tak kunsztownej broni wciąga, chcesz raz strzelić i nawet nie wiesz kiedy kończy się magazynek. Podobnie jest z naszą APA, chcesz wypić jedno szybkie, niezobowiązujące piwo a tu nagle wypiłeś już siedem, tak wciąga. Stąd też szybkostrzelny Colt jest idealnym patronem dla naszego piwa. Na zdrowie!
Skład: woda, słody (pale, ale, pszeniczny, miodowy), chmiele (Columbus, Citra, Centennial), drożdże (Wyest 1318, London Ale III).
Dodał: Barcelonismo - 2018-02-26 08:00:34

oceny Oceny

Użytkownicy 4,5 / ilość: 4
Goście 0 / ilość: 0
średnia4,5 / ilość: 4

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Borsuk77
starstarstarstarstar
2018-05-06 12:35:18
Bardzo ładny, klasycznie nowofalowy zapach, obiecywał wiele. Jednak okazało się, że w butelce było w miarę pijane piwo, mocno rozwodnione i niedopracowane. I właściwie nie warto pisać więcej.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 4, zapach: 5, wygląd: 8 )
awatar
Brodzisław
starstarstarstarstar
2017-12-27 16:03:25
Kolor żółty, zmętnienie prawie jak w soku. Piana jasna, głównie ze średnich pęcherzyków początkowo obfita, opadła, dziurawiąc.
Aromat miodowo-cytrusowy. Czuć bazę słodową z karmelkiem i miód. Nad tym unosi się aromat cytrusów w typie skórki owoców. Niezbyt intensywny ten aromat ale w miarę przyjemny.
Smak jakiś dziwny: mydlany i rozwodniony. Coś chyba nie poszło. Na finiszu pozostaje jakiś gorzkawy posmak, mdlący wręcz. Goryczka cytrusowo-żywiczna (nieznaczna) na chwilę pozwala zapomnieć o przykrym doznaniu. Całość wieńczy spore wysycenie.

oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 4, zapach: 6, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.