Euphoria Cannabis Beer
Euphoria Cannabis Beer
Euphoria Cannabis Beer

Smakowo unikalne piwo jasne z wyciągiem kwiatów konopi, produkowane w jednym z najstarszych browarów Czeskich, który został założony w 1871 roku. Piwo zawiera 4,5% alkoholu i jest przyprawione naturalnymi konopiami ze Szwajcarii. Do produkcji używana jest woda ze studni artezyjskiej. Podstawą tego piwa jest głęboka fermentacja. Ten unikalny produkt jest prawdziwym źródłem energii, minerałów i witamin. Jest delikatnie gorzkie, orzeźwiające o charakterystycznym smaku z zapachem konopi.
Dodał: jando - 2014-11-04 11:26:26

oceny Oceny

Użytkownicy 4,36 / ilość: 11
Goście 7,04 / ilość: 25
średnia6,22 / ilość: 36

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość

2023-08-28 20:02:57
Hmmm nie wiem czemu piwa \"konopne\" smakują i pachną dla mnie jak grejpfrut. Ogólnie po otwarciu pierwsze skojarzenie właśnie z grejpfrutem i zapachem pogniecionych świeżych łodyg konopi. Ogólnie nie jest złe da się pić :)
awatar
Amciakpiwosz
starstarstarstarstar

2021-09-23 20:04:27
przyciaga bo jest marihuana narysowana ale w smaku dosc malo ma wspolnego z konopia
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
Barbarossa
starstarstarstarstar

2017-09-03 22:50:08
Opakowanie wita nas, na wypasie, owinięte w papier, wszędzie konopie, pozaklejane nalepkami sugerującymi co pijemy, nadające wygląd takiego zakazanego owocu.
W wyglądzie to się nie wiele różni od zwyczajnego lagera. Złote, klarowne, piana skromna, drobno pęcherzykowa, szybko opada, zostaje w postaci pierścienia, nie oblepia szkła.
W zapachu jest na prawdę ciężko... coś wyczuć. Aromat wyraźnie słodowy, taki zwyczajny lagerowy, ale z dodatkiem czegoś. Tak subtelnie muska nasze zmysły taka ziołowość, ale czy konopie? Nie dam sobie ręki uciąć, zapach w podobie, ale mizerny, ciężko ocenić.
W smaku jest także ten wielce oczekiwany smak. Ale wciąż, czy aby na pewno konopii? W zasadzie jestem w stanie w to uwierzyć, ale nie jest on taki przyjemny jak by się tak bardzo chciało. Jest goryczka ziołowa, gryząca, ale nie jakaś mocna, średnio przyjemna. Całość to zwyczajnie smak słodowy przebijający się z \"konopiami\". Nic specjalnego. Ani jakoś specjalnie smacznego. Jednakże, jestem w stanie uwierzyć że tu są konopie, co prawda one jednak do piwa nie specjalnie pasują, ale faktycznie to może być to. Więc jeżeli ktoś by chciał spróbować takiego eksperymentu, to można spróbować, ale no niespecjalnie tak jest się czymkolwiek zachwycać.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 3, wygląd: 5 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2016-07-12 14:30:23
Piana mizerna, biała, drobnoziarnista, bardzo szybko dziurawiąca się, wysoka maksymalnie na pół centymetra, lacingu oczywiście brak. Barwa ciemniejsza słomkowa, nie do końca przejrzyste i klarowne, delikatnie zmętnione. W zapachu wyraźne słodowe aromaty z dziwnym akcentem, faktycznie jakbym czuł zapach konopii, ciekawe czy ten zapach jest naturalny. W smaku ten przedziwny aromat nadal się utrzymuje, ale nie jest on wcale przyjemny, ziołowy, gryzący w podniebienie, goryczka znikoma, słaba kontra słodowa, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Degustowane w wersji puszkowej więc nie ocenię kapsla ani etykiety, puszeczka w marihuanowe liście, wybitnie zielona, bardziej już chyba nie dałoby się bardziej tego podkreślić. Wypite, odnotowane, ciekawostka, która mi nie zasmakowała, ale zawsze można powiedzieć, że piło się taki specyfik. Inność innością, ale smak smakiem, dlatego też 4 ode mnie.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 4 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.