Emelisse White Label Imperial Russian Stout Old Smokey Bourbon Blend BA
Emelisse White Label Imperial Russian Stout Old Smokey Bourbon Blend BA
Emelisse White Label Imperial Russian Stout Old Smokey Bourbon Blend BA
% alk. 8.0
Blg 19.0
8717853881992addbarcode

RIS leżakowany w beczce po bourbonie, warzony przez holenderski browar Emelisse w browarze restauracyjnym Slot Oostende.
Składniki: woda, słód jęczmienny, chmiel, drożdże, cukier.
Dodał: nietzsche - 2018-11-02 09:46:06

oceny Oceny

Użytkownicy 6,4 / ilość: 5
Goście 0 / ilość: 0
średnia6,4 / ilość: 5

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Lukasz
starstarstarstarstar
2021-01-17 18:16:51
Zapach intensywny, słodki, wanilia, czekolada, jest beczka. Czarne z beżową gęsta czapką z piany. W smaku niewiele się dzieje, jest mocno palone, kawa i niestety zbyt wyczuwalny alkohol. Ja końcu lekka kontra kwaskowo goryczkowa. Piwo na szczęście nie jest przegazowane, bo po intensywnej pianie można by się tego obawiać. Bardzo przeciętne, polski kraft na ogół prezentuje wyższy poziom.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 9 )
awatar
prisoner
starstarstarstarstar
2020-03-31 20:25:18
Aromat to czekolada, wanilia, kokos i marcepan, orzechy beczka zrobiła swoje widać. W smaku delikatne, gładkie, likierowata konsystencja, czuć beczkę dość konkretnie, goryczka adekwatna do stylu, dość wyczuwalna, finisz dość gorzki: takie gorzkie kakao i gorzka czekolada. Alkohol ukryty. Warka październik 2020.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar
2018-11-02 00:21:14
Wygląd: kolor brunatny, nieprzejrzyste, spora piana, ciemna, niemal brązowa, jakiś lacing
Zapach: palony, bardzo czekoladowy, kakaowy, kawowy, nuty kokosowe z bourbona, ale takie dosyć ubogie, lekka lukrecja i maggi z utlenienia
Smak: Termin do października 2020, belgijskie I holenderskie mocne piwa miewają srogi termin, więc obstawiam, że ono już swoje ma, np. 2 lata, alkohol jest dobrze ukryty, ale jak na coś co miało być sztosem to trochę rozczarowuje. Nie wiem, co to jest to ?Old Smokey?, czy nie chodziło raczej o Ole Smoky? Ta beczka tutaj jest słaba, daje trochę kokosem, ale raczej surowym drewnem, może młoda, jest taninowe, żadnej wanilii nie ma. Piwo wyklejające, ale jednak niezbyt rozbudowane w smaku, choć trzeba mu przyznać, że jest czekoladowe i kakaowe do obłędu, powinno się nazywać Imperial Chocolate Stout, jest też wyjątkowo mleczne, daje mocno mleczną czekoladą, wyjątkowo jest też kwaśne, za bardzo, mocno owocowe (za mocno), nie chodzi mi o owoce z utlenienia, raczej świeże owoce z fermentacji (skąd i po co tu one), trochę jakiego porto czy sherry. Jest niby ok, ale ma swoje ewidentne wady, no i nastawiałem się na coś, co mną pozamiata, a jest roczarowujące, ta szóstka to raczej naciągana.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 7, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.