Edi Czekoladowe
Edi Czekoladowe
Edi Czekoladowe

Produkt rodzinnego browaru Edi, mieszczącego się w Nowej Wsi blisko Wschowej. Jest to piwo niepasteryzowane i niefiltrowane, warzone tradycyjną metodą. Barwa lekko brązowo, mocno mętna. Piana drobnoziarnista, bardzo szybko opada do zera. Zapach mdły, z nutami czekolady i drożdżami w oddali. W smaku słodkie, trochę mdłe, wyczuwalna nuta czekolady i drożdże. Wysycenie bardzo słabe.
Dodał: Stacher93 - 2013-10-14 13:01:00

oceny Oceny

Użytkownicy 5,25 / ilość: 4
Goście 8 / ilość: 1
średnia5,8 / ilość: 5

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Borsuk77
starstarstarstarstar
2014-05-04 23:46:53
Po piwie kupionym przez siostrę na dniu ziemi spodziewałem się dużo więcej. Czyli - zapach czekoladowy, dość przyjemny, kolor - nieregularny, brązowy i jak rozwodnione mocno kakao, smak - inny, niby ciekawy, ale jednak co najwyżej przeciętny, bąbelki mizerne. Reasumując - jak średniej jakości piwo domowe z nie do końca przemyślaną i przetestowaną proporcją dodatków i składników głównych. Po kilku piwach domowych z półproduktów można bez bycia zawodowym piwowarem \"upichcić\" coś ciekawszego i być może bardziej regionalnego. Ciekawostka i swoista zachęta, aby samemu popróbować warzyć domowe piwo.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 7, wygląd: 5 )
awatar
Stacher93
moderatorstarstarstarstarstar
2013-10-14 23:12:18
Browar Edi to dziwak wśród browarów.Po pierwszych piwach od Nich raczej żałowałem, że wgl zdecydowałem się na kupno tego czegoś w cenie 6 zł za sztukę.Jednak próbując kolejne stwierdzam, iż mają własny, baardzo oryginalny styl.Urzeka mnie ten drożdżowy smak i mętność jakiej nie można ujrzeć w żadnym innym piwie.Czekoladowe było trochę sztuczne, ale nie było tragiczne.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.