Edge Brewing & Lervig Pure Decadence Imperial Stout
Edge Brewing & Lervig Pure Decadence Imperial Stout
Edge Brewing & Lervig Pure Decadence Imperial Stout
% alk. 10.3
IBU 68
0083351572693addbarcode
ulubione: 2
cena: 10,90 zł za 330 ml

Piwo Pure Decadence w stylu Imperialny Stout uwarzone przez Browar Edge Brewing, założony w Barcelonie przez amerykańskich piwowarów.
Dodał: Brajan36 - 2017-03-16 19:53:54

oceny Oceny

Użytkownicy 8,5 / ilość: 2
Goście 8 / ilość: 1
średnia8,33 / ilość: 3

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2020-09-15 22:09:02
Piana beżowa, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza rubinowa wręcz czarna, w miarę klarowne i przejrzyste, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu wyraźne nuty palone, kawa, czekolada, prażony akcent, suszone owoce, karmel, generalnie ciemna moc, to lubię. W smaku paloność, suszone, owoce, rodzynki, duża ilość ciemnego ciała, goryczka adekwatna do stylu, lekka kontra kwaskowa, dobrze zamaskowany alkohol jedynie delikatnie rozgrzewający przełyk, słodycz w postaci karmelu, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Edgebrewing, etykieta w czarnej kolorystyce z pomarańczowym akcentem, ładnie wykonana graficznie. Warka 12.09.2020. Leżakowane ponad rok, degustowane parę dni po terminie przydatności. Ułożony RIS, aromatyczny, treściwy z palonym i prażonym finiszem...może mamy tutaj ciut zbyt wiele karmelowej słodyczy, ale po ogrzaniu pojawia się cierpki beczkowy, lub nawet trochę wędzony posmak, który osobiście lubię. Myślę, że 8 powinna być sprawiedliwą oceną.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
Brajan36
starstarstarstarstar
2017-03-19 00:24:35
Warka : 01/03/2019

Barwa:czarna , nie przejrzysta;

Piana : obfita , koloru beżowego , czepia się szkła , tworzy fajną strukture na tafli i słychać jej pękanie ;

Aromat : z butelki : czekolada bardziej taka praliowa , likerowa , czuć już ten ociężały charakter ; ze szkła : czekolada , kawa , tło alkoholowe nie nachalne jedna wyczuć można przewidywaną moc , podłoże słodowe/zbożowe typowe akcenty RIS-a

Smak: likierowy , oleisty , ciężki, powolutku spływa duży kaliber ,parliionwy czuć lekko alkohol fajnie rozgrzewa , zamiast deseru warto wypić , ostatnie piwo z Hiszpańskiego browaru całością piw które miałem okazje spotkać i zakupić , jestem zachwycony polecam każdemu spotkanie ja trafiłem akurat na te 4 propozycje jednak z całą śmiałością mogę stwierdzić że inne piwa są równie na wysokim poziomie :)
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 10, zapach: 10, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.