Edelberg Mild
Edelberg Mild
Edelberg Mild
% alk. 4.0
brak koduaddbarcode

Na puszce jedynie informacja, iż piwo zostało uwarzone w UE, dla sieci marketów Ledi. Najprawdopodobniej jednak jest to produkt browaru Van Pur. Jest to jasne piwo pasteryzowane, jedno z trzech Edelbergów, Mild ma najmniejszy woltaż. Brak konkretnego składu, jedynie informacja, iż zawiera słód jęczmienny. Opis widniejący na stronie sieci: Jasny, złocisty kolor jest wynikiem słabego wypieczenia słodu, w związku z tym ma delikatny smak. Piwo jasne zawiera niewiele więcej kalorii niż piwo ciemne. Barwa jasno-złota, klarowna, chwilami wydaje się nawet słomkowa. Piana śnieżnobiała, z średnimi i drobnymi bąblami. Raczej niska po nalaniu, opada bardzo szybko do dziurawych wysepek oraz ubogiego wianuszka. Aromat bardzo delikatny, nuty słodowe i śladowy aromat chmielu. W smaku lekkie, słód w połączeniu z łagodną goryczką. Wysycenie na średnim poziomie.
Dodał: Stacher93 - 2014-07-03 08:48:46

oceny Oceny

Użytkownicy 5,14 / ilość: 7
Goście 6 / ilość: 2
średnia5,33 / ilość: 9

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Maciekityle
starstarstarstar
2015-05-04 14:19:03
...od bidy może być. Cena śmieszna 1,69 zł. Żopy nie urywa... ale w upalne dni czemu nie. Oczywiście im jest cieplejsze tym gorzej hehe
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 6, zapach: 5, wygląd: 6 )
awatar
kuba03071
star
2015-01-12 23:11:53
Piwo w dość niskiej cenie, to i nie ma co grymasić. Kolor ładny, piana akurat kiepska, nie dość że niewiele to opada błyskawicznie, nagazowanie w sam raz dla lekkiego piwa - takie orzeźwiające, smak również słodowy z niewielką nutą goryczki. Jak na lekkie piwo na upały to powiem, że nawet dobre, idealne na grilla w letnie dni. Albo do przepicia obiadu. I jeszcze jedno na plus - mała moc, tylko 4%, można wypić całkiem sporo i się szybko nie upić :)
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
Gość
awatar
Gość
2014-09-26 23:58:54
Ocena 5,38 dla tego piwa świadczy tylko o świadomości Polaków, czy mjest dobry broniek.
awatar
Stacher93
moderatorstarstarstarstarstar
2014-07-06 01:20:35
Poprawne, lekkie piwo w bardzo korzystnej cenie.Od takich produktów powinno się wymagać tego, aby dało się je wypić bez większego grymasu na twarzy.Znaczy się, z reguły powinno być lekkie, nieco wodniste, z połączeniem lekkiego słodu i goryczki.Niestety często w takich piwach pojawiają się jakieś obce, nieprzyjemne posmaki, które psują całkowicie jakąkolwiek przyjemność z picia nawet takiego piwa.W Edelbergach nie doświadczyłem tego na szczęście, budżetowy, marketowy produkt, do którego nie ma się jak przyczepić.Szkoda, że nie ma butelek.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.