Edelberg Full
Edelberg Full
Edelberg Full
% alk. 5.0
brak koduaddbarcode

Brak informacji o producencie na puszce, aczkolwiek warzy je prawdopodobnie browar Van Pur. Wyprodukowano w UE dla sieci marketów Ledi sp. z.o.o. Jest to jasne piwo pasteryzowane, zawiera słód jęczmienny. Dostępne jedynie w wersji puszkowej. Barwa jasno-złota, klarowna. Piana biała, średnio-wysoka, drobnoziarnista i dość gęsta. Szybko się dziurawi i opada do wysepek, po czym pozostaje tylko obręcz wokół ścianek, bardzo lekko zdobi szkło. Zapach słodowy, delikatny, ciężkie do wyłapania jakiekolwiek inne aromaty. W smaku również słodka słodowość, następnie łagodna goryczka. Sprawia wrażenie lekko rozwodnionego. Wysycenie średnie.
Dodał: Stacher93 - 2014-05-28 09:44:15

oceny Oceny

Użytkownicy 3,5 / ilość: 2
Goście 5,5 / ilość: 4
średnia4,83 / ilość: 6

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Stacher93
moderatorstarstarstarstarstar
2014-06-14 16:19:51
Kolejne piwo z nowo-otwartego marketu w Częstochowie, Ledi.Przy takim piwie patrząc na woltaż wiadomo czego można się spodziewać.Lekkie, bardziej słodowe niż goryczkowe, lekko wodniste.Tak było w tym przypadku, na szczęście nie wyłapałem tam żadnej niepożądanej nuty, bo w takich piwach często jest coś nie tak.Tanie, zwykłe i z pewnością znajdzie rzeszę fanów.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.