EDI Malinowe
EDI Malinowe
EDI Malinowe
% alk. 5.6
brak koduaddbarcode

Produkt małego browaru Edi, z siedzibą w Nowej Wsi blisko Wschowej. Jak każde piwo z tego browaru, Malinowe jest niepasteryzowane i niefiltrowane, dojrzewające w butelce. Z ciekawostek, w składzie znajduje się koncentrat aroniowy, wit,C-0,04% (65% zalecanego dziennego spożycia), koncentrat z czarnej porzeczki i marchwi, oraz karmel jako barwnik. Barwa ciemno-różowa, bardzo mocno mętna. Piana różowa, raczej niska i drobnoziarnista. Opada bardzo szybko do kożuszka, który również błyskawicznie zanika. Aromat intensywny, malinowy z lekkim drożdżowym akcentem. W smaku również przeważa malina, której towarzyszy lekka kwaskowatość. Obecna też łagodna goryczka oraz posmak drożdżowy. Wysycenie wysokie.
Dodał: Stacher93 - 2014-05-14 10:53:52

oceny Oceny

Użytkownicy 4,8 / ilość: 5
Goście 6,5 / ilość: 2
średnia5,29 / ilość: 7

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość
2018-01-06 01:50:51
bardzo dobre a i alkoholu też troche ;)
awatar
Stacher93
moderatorstarstarstarstarstar
2014-05-15 00:26:39
Kolejny Edi, kolejne podobne piwo.Aż gęste, błotniste.Jak zawsze u nich.Sam wydawał się naturalny, zapach też.Ogólnie mi podeszło i z pewnością miałbym o nim dobre zdanie gdyby nie skład zapisany na etykiecie.Plus za szczerość, ale tylko za to.Niby piwa naturalne, a tu taki skład.Fajnie smakują z EDIego te piwa smakowe, są zupełnie inne od tych obecnych na polskim rynku.Szkoda tylko, że nie są tak naturalne jak się wydają.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.