Dziki wschód Zemsta Irokeza
Dziki wschód Zemsta Irokeza
Dziki wschód Zemsta Irokeza
% alk. 5.7
Blg 14.0
5906874369289addbarcode
ulubione: 1

Soczyste i przyjemnie orzeźwiające piwo, które łączy w sobie tropikalne nuty mango i ananasa z charakterystyczną, przyjemną chmielowością i cytrusowym aromatem IPA. Z chęcią sięgniesz po kolejną butelkę.
Składniki: woda; słody: jęczmienne: płatki ryżowe; mango, ananas; chmiele; drożdże
Dodał: Gość - 2019-08-31 11:02:54

oceny Oceny

Użytkownicy 6,73 / ilość: 11
Goście 0 / ilość: 0
średnia6,73 / ilość: 11

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2022-12-29 18:13:44
Piana nie do końca biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, dość szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca szczątkową formę lacingu na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza piaskowa, raczej zmętnione, nie do końca przejrzyste i klarowne. W zapachu nuty żółtych owoców, przede wszystkim ananas, tropiki, mango, cytrusy, żywica, nafta. W smaku żywiczne, owocowe, goryczka całkiem zalegająca o profilu albedowym, lekka kontra kwaskowa, czuć duży wpływ dodanych soków, nachmielenie przeciętne...takie puste, piwo na pewno nie jest soczyste, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w zielonej kolorystyce, klimatycznie wykonana graficznie, dobrze choć nie wyczerpująco opisana. Warka 16.09.2023. Aromat lepszy niż smak, w którym jest to po prostu pusto nachmielone piwo z dodatkiem ananasa i mango...jak dla mnie słabo. Tak na 5 z ogromnym minusem.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 5 )
awatar
oranjefan
starstarstarstarstar
2019-12-15 20:01:59
W aromacie owocowo i drożdżowo. Czuć mango, owoce tropikalne, brzoskwinie, chmiel w formie granulatu i leciutko trawiastego charakteru.

Piwo równomiernie zmetnione, o nieco przygaszonej, pomarańczowej barwie.

W smaku soczkowe, gładkie ale odrobinę jakby pustawe i pozbawione ciała. Bardziej jak APA niz IPA. pół słodkie, owocowe, z posmakiem mango i troszkę tępa, łodygowa goryczka.

Przyjemne soczkowe IPA choć są rzeczy do których można odrobinę się przyczepić jednak to są raczej szczegóły bo całość jest calkiem solidna i przystępna.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.