Dziki Wschód Peruwian
Dziki Wschód Peruwian
Dziki Wschód Peruwian
% alk. 5.0
Blg 13.0
5906874369029addbarcode
ulubione: 1

Uwarzone przez Browar Dziki Wschód.
Piwo w stylu American Pale Ale.
Skład: woda; słody: Pale Ale, Carapils; chmiele: Columbus, Citra, Cascade, Hallertau Blanc; komosa żytowa; drożdże US-05.
Sugerowana temperatura podawania 8-12°C.
Dodał: Barcelonismo - 2017-10-07 08:03:40

oceny Oceny

Użytkownicy 5,5 / ilość: 2
Goście 0 / ilość: 0
średnia5,5 / ilość: 2

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2017-12-15 23:05:27
Piana nie do końca biała, drobno i gruboziarnista, wysoka na około centymetr, średnio-szybko opadająca i dziurawiąca się, pozostawiająca znikomy lacing na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza piaskowa, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu nuty owocowe, dalej cytrusowe i żywiczne klimaty, oraz nietypowy zbożowy aromat pochodzący prawdopodobnie od komosy ryżowej. W smaku komosa zaznacza się również zbożowym akcentem jakiś czas utrzymującym się na podniebieniu, przyjemna goryczka, słabsza kontra kwaskowa, w tle żywica i cytrusy, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w zielonej i czerwonej kolorystyce, opisana raczej ubogo, graficznie bez fajerwerków. Warka 04.09.2017. To moje drugie piwo po American Wheacie od browaru Dziki Wschód. O ile Sombrero nie wyróżniało się niczym specjalnym tak tutaj mamy ciekawy dodatek, który dominuje w smaku. Nadaje on piwu charakterystycznego zbożowego aromatu. Nie każdemu on podpasuje to pewne. Ja jestem umiarkowanie zadowolony i w mojej opinii stosowna ocena to 6 z plusem. Nienajgorszej jakości APA z niecodziennym dodatkiem.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.