Dukla Dziki Samotnik
Dukla Dziki Samotnik
Dukla Dziki Samotnik
% alk. 5.7
Blg 14.5
IBU 42
5902249860054addbarcode

Jedna z dziewięciu piwnych propozycji podkarpackiego browaru z Dukli, który prowadzi swoją działalność od 2015 roku. Piwo utrzymane w stylu American Amber Ale o ciemnobursztynowej barwie, którą to zawdzięcza aż pięciu gatunkom słodu: Pale Ale, Caramunich, Monachijskiemu, Melanoidynowemu i Carawheat. Zastosowane chmiele to Mosaic, Amarillo a także Citra. Amerykańskie chmiele wnoszą delikatny cytrusowy zapach, a całość dopełnia zdecydowana, aczkolwiek niemęcząca goryczka.
Dodał: Kaente - 2015-07-10 11:27:17

oceny Oceny

Użytkownicy 7,38 / ilość: 8
Goście 0 / ilość: 0
średnia7,38 / ilość: 8

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Thesloma
starstarstarstarstar

2018-01-04 16:16:52
Zapach : zdecydowanie bardzo złożony bo przez cytrusy , białe owoce tj. tropikalne owoce , delikatnie wchodzi w karmel , może delikatnie ciemny chleb i moim zdaniem taką drzewność , dębinę. Przyznam szczerze pachnie mega interesująco i zachęca aby spróbować

Smak : jest trochę tej cytrusowości która pałęta się obok goryczki , delikatnej karmelowości jakby zamkniętej w dębowej beczce ale bardziej tutaj iglasto bym powiedział bo karmel to delikatne przykrycie i może tylko moje jakieś dziwaczne odczucie , może delikatny pumpernikiel.

Nie spodziewałem się że będzie tak złożone te piwo , raczej liczyłem na karmel czy iglastość , goryczkę i tyle a tutaj naprawdę ciekawe smaki się przeplatają i jest to solidne 8/10.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2017-03-17 20:53:44
Z przyzwoitością to piwo nie ma nic wspólnego. Dla mnie dominujący smak to kwaśny. Chociaż termin spożycia jeszcze nie upłynął (+14 dni) to piwo smakowało jak zepsute. Kwaśne, drożdżowe, obrzydliwe. Sorry, więcej nie kupię.
awatar
Kaente
starstarstarstarstar

2015-08-10 20:49:02
Kolejne bardzo przyzwoite piwo z browaru Dukla. Nie mam wielkich doświadczeń z polskimi piwami craftowymi, lecz oceniam ich działalność bardzo wysoko. Wciąz tęsknie za podkarpacką interpretacją Grodziskiego..
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.