Donner Premium
Donner Premium
Donner Premium
% alk. 4.0
5900535000405addbarcode
ulubione: 3

Uwarzone przez browar Van Pur. Dostępna jedynie wersja puszkowa. Jest to jasne piwo pasteryzowane. W składzie: woda, słód jęczmienny, jęczmień browarny i chmiel. Barwa jasno-złota, idealnie klarowna. Piana drobna i gęsta, lecz niewysoka. Po nalaniu dość szybko opada do skromnej porwanej warstwy i obręczy, które po pewnym czasie też znikają. Aromat bardzo delikatny, słód z odrobiną chmielu. W smaku na pierwszym planie średnia słodowość, po chwili ujawnia się delikatna i krótka goryczka. Całość podkreślona sporym wysyceniem. Dostępne w sieci marketów Intermarche. Co ciekawe opis piwa na puszcze jest w aż dziesięciu językach.
Dodał: Stacher93 - 2014-04-29 15:46:06

oceny Oceny

Użytkownicy 3,54 / ilość: 41
Goście 6,23 / ilość: 44
średnia4,93 / ilość: 85

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
anishol
starstarstarstarstar

2023-11-11 22:21:44
Gazowana woda, wiec chyba spełnia swoje zadanie. Gorsze od Hermana, co dziwne bo ma te same parametry a Herman ma przynajmniej ma jakąś goryczkę.
oceny Oceny użytkownika:
2 ( smak: 2, zapach: 2, wygląd: 2 )
awatar
anishol
starstarstarstarstar
2023-11-11 22:35:47
Właśnie przeczytałem że to ma 7 blg xddd jak niektóre bezalko mają więcej.
oceny Oceny użytkownika:
2 ( smak: 2, zapach: 2, wygląd: 2 )
awatar
kubaz
starstarstar

2023-10-14 13:59:17
Ładny zapach, w smaku wodnisty ale jakaś tam goryczka jest. Dość orzeźwiający. Nieco ponad przeciętność
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 8, wygląd: 6 )
awatar
siemson
starstarstarstarstar

2023-04-04 18:54:27
Dosyć ładny kolor, aromat znikomy trochę cierpki nie za przyjemny, goryczka dziwna, taka metaliczna i to tyle. Piwo nie przypadło mi do gustu. Wodniste ani słodowe ani chmielowe. W sumie od piwa budżetowego, wyprodukowanego dla marketu nie ma co wymagać ale od Van Pura spodziewałem się czegoś lepszego.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 3, wygląd: 5 )
awatar
Spokoloko
starstarstarstarstar

2023-02-22 21:23:54
Wygląd, marny, piana bardzo mała i szybko się redukuje praktycznie do zera, zapach no nie powiem że nie ma ale jest naprawdę bardzo słabo wyczuwalny, chociaż co zabawne wyczuwam go jedną dziurką w nosie i to tą która w tym momencie jest nieco przytkana i tylko z opróżnionej już puszki bo z kufla zupełnie nic nie czuję a nos przysunąłem tak blisko że go zamoczyłem w tym piwie, natomiast to co wyczuwam z puszki to mokra szmata, ten zapach jest naprawdę ledwo wyczuwalny ale na tę nutę zapachową mokrej szmaty która jest wyjątkowo obrzydliwa dla mojego powonienia, nie jestem w stanie powiedzieć o co mi chodzi z tym zapachem więc przejdę do smaku który jest zaskakująco ciekawy i nie ma nic wspólnego z tym co z tym wyczuwam, woda, woda i jeszcze raz woda, nie kranowa, raczej Cisowianka perlage, drobne bąbelki gazu które delikatnie muskają język, nie jak ruski szampan, po za tym musiałem kilka naprawdę długich i intensywnych sekund płukać tym piwem zęby żeby poczuć smak gorzki, nie goryczkowy, po prostu gorzki, smak gorzki ale nie cierpki, po prostu gorzkie, co zabawne nie mogę powiedzieć że jest puste, jest marne i nijakie ale da się wypić, mimo że nie smakuje jak 4% raczej 3, taki radler bez lemoniady
oceny Oceny użytkownika:
3 ( smak: 2, zapach: 3, wygląd: 4 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.