Don Klasyczne
Don Klasyczne
Don Klasyczne
% alk. 4.5
Blg 11.0
brak koduaddbarcode

Rosyjskie piwo uwarzone przez browar Baltika - Rostov, z miasta Rostów nad Donem. Jest to jasny lager. Charakteryzuje się jasno-złotą, idealnie sklarowaną barwą. Piana śnieżnobiała, zaraz po nalaniu wysoka na około dwa centymetry. Jest drobnoziarnista i dosyć gęsta, w szybkim tempie redukuje się do cienkiego, aczkolwiek szczelnego kożucha, lekko zdobi szkło. Kożuch ten z czasem się dziurawi i w tej postaci trzyma się do końca degustacji. Aromat piwa jest bardzo delikatny, możliwa do wyłapania jedynie nuta słodowa i odrobina chmielu. W smaku delikatne, umiarkowany posmak słodowy po chwili przechodzi w słodycz, którą dopełnia lekka chmielowa goryczka. Nagazowanie na średnim poziomie.
Dodał: Stacher93 - 2014-06-25 10:09:09

oceny Oceny

Użytkownicy 4,75 / ilość: 4
Goście 5 / ilość: 2
średnia4,83 / ilość: 6

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Stacher93
moderatorstarstarstarstarstar
2014-07-08 11:37:58
Bardzo przeciętne piwo, niewiele różniło się smakowo od wersji export.Porównywalne z polskimi koncerniakami.Do tego zielona butelka, która mnie zdecydowanie odstrasza.Takim piwem można się raczyć w upały, dobrze schłodzone będzie smakować.Lekkie, bez większego wyrazu i smaku.Kupione, wypite, odnotowane, etykieta i kapsel w kolekcji no i tyle.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.