Don Export
Don Export
Don Export
% alk. 4.8
Blg 12.0
brak koduaddbarcode

Warzone przez rosyjski browar Baltika Rostov, z miasta Rostów nad Donem. Jest to klasyczny, jasny lager. Barwa złocista, idealnie klarowna. Piana biała, po nalaniu wysokość na dwa centymetry. Drobne i średnie pęcherze szybko pękają i powodują opadanie piany. Najpierw tworzy się cienka kołderka, która po chwili dziurawi się i już do końca degustacji pozostaje jako porwana warstewka. Aromat piwa jest umiarkowanie intensywny, łagodne nachmielenie plus lekko słodkie nuty słodowe. Smak głównie słodowy, lekki, chwilami nawet pojawia się wrażenie, iż piwo jest wodniste. Goryczka bardzo delikatna i krótka. Wysycenie średnie.
Dodał: Stacher93 - 2014-06-24 11:52:42

oceny Oceny

Użytkownicy 5 / ilość: 2
Goście 5 / ilość: 1
średnia5 / ilość: 3

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Borsuk77
starstarstarstarstar
2014-07-18 01:49:04
Zapach - ledwo co wyczuwalny i zwyczajny. Barwa - słomkowa, zwyczajna \"lagerowa\", bąbelki - średnia ilość, piana - była może przez minutę. Smak - przypomina lagery z dodatkiem kukurydzy, rodem z południa Europy - leciutka słodycz, delikatna kwasowość i równie delikatna goryczka, do tego nuty dwuacetylu, alkohol niewyczuwalny.

Kończąc - nawet jeżeli chciałoby się więcej napisać o tym piwie, to byłoby trudno. Jedni \"smakosze\", pijąc w ciemno, pomylili by to z Perłą Export, inni z Lechem Pils, a ci \"światowi\" z jakimś koncerniakiem z Italii czy Hiszpanii.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 3 )
awatar
Stacher93
moderatorstarstarstarstarstar
2014-07-13 01:23:32
Rosyjskie, bardzo przeciętne piwo, klasowo porównywalne do naszych koncerniaków.Ogólnie słabe w smaku i niczym nadzwyczajnym się nie wyróżniające, bardzo podobne do wersji klasycznej, którą kupiłem razem z wersją export.Kupione, wypite, etykieta i kapsel w kolekcji, następny xd
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.