Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji
Doctor Brew Welcome To Vermont IPA
Doctor Brew Welcome To Vermont IPA
Doctor Brew Welcome To Vermont IPA
Vermont IPA
% alk. 5.8
Blg 14.5
IBU 66
5903031400021


Uwarzone przez Doctor Brew.
Skrupulatnie i precyzyjnie dopracowywana receptura aby osiągnąć jeden cel: sesyjne piwo o złożonym smaku i aromacie, przepełnione nutami cytrusów, owoców, kwiatów i estrów.
A drożdże dobrane tak, aby te aromaty jeszcze bardziej zintensyfikować. Piwo wytrawne. Zapach przepysznie słodki. Goryczka umiarkowana.
Chmiele: Citra, Amarillo, Mosaic
Słody: Pale Ale, Karmelony, Pszeniczny
[opis za oficjalną stroną internetową producenta]
Dodał: Barcelonismo - 2017-09-09 08:56:41

Oceny

Użytkownicy 7,94 / ilość: 31
Goście 8,07 / ilość: 15
średnia 7,98/10 / ilość: 46

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny


Shinodin
2018-04-16 21:55:07

Piana biała, drobnoziarnista, słabej jakości, wysoka na około pół centymetra, dość szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza piaskowa, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste, na powierzchni unoszą się drobinki drożdżowe. W zapachu nuty soczkowe, dużo owoców i egzotyki, mniej karmelu oraz żywicy, podbudowa słodowa. W smaku soczkowość potwierdza się, egzotyczne owoce są cały czas obecne na podniebieniu, goryczka lekko zalegająca o profilu żywicznym, niezła kontra kwaskowa, sporo ciała, elegancka kwiatowość i estrowość, wysycenie na średnio-wysokim poziomie. Kapsel od Doktorów, etykieta w nietypowej srebrnej kolorystyce, graficznie dużo się tutaj nie dzieje, w miarę dobrze i wyczerpująco opisana. Warka 09.07.2018. Smaczny i treściwy Vermont. Został osiągnięty wysoki poziom soczkowości oraz owocowości, na minus lekko drapiący przełyk dziwny posmak. Generalnie jednak jest naprawdę dobrze. Czy w mojej opinii klasyfikuje się w górnej drabince vermontów w wydaniu polskiego browaru? Myślę ze tak, choć na pewno nie jest to ścisły top. Na dzień dzisiejszy jestem w stanie zaproponować mocną 7.
Oceny tego użytkownika: 7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )

urbannul
2018-04-15 20:03:36

Poza Mosaikiem którego jakoś fanem nie jestem piwo całkiem spoko
Oceny tego użytkownika: 8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 9 )

Gulek
2018-04-14 18:58:38

Przepiękna nieco mętna barwa piwa. Piana drobnopęcherzykowa, która długo się utrzymuje. W smaku bardzo gładkie na początku a po czasie przebija się delikatne ale bardzo przyjemna goryczka. Co do goryczki powątpiewał bym, że jest to 66 IBU a pewnie około 50. Wyczuwalne cytrusy i nuty żywiczne. Jedni z lepszych piw IPA, które piłem, powiedział bym, że jest w TOP 3 mojej. Ode mnie 9/10 bez dwóch zdań.
Oceny tego użytkownika: 9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 9 )

Jacelinho
2018-04-14 08:37:06

Barwa zmętniona , jasne niemal pomarańczowe piwo. Piana jest trwała i zostawia lacing. Prawie jak sok choć jeszcze troszkę do tego brakuje.W aromacie słodko tak jak obiecywali , mango i inne owoce tropikalne. Bardzo przyjemnie. Piwo nie jest przegazowane choć to Doctor Brew. Ma przyjemną goryczkę choć to nie jest te 66 IBU. Jest owocowe , słodkie , pijalne. Mało soczyste wg mnie jak na Vermonta. Jest bardzo smaczne , choć piłem lepsze piwa w tym stylu to tu nie mam co narzekać , solidny poziom i za niecałe 7 złotych. Polecam :)
Oceny tego użytkownika: 8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010