Doctor Brew Sunny Ale
Doctor Brew Sunny Ale
Doctor Brew Sunny Ale
% alk. 5.2
Blg 13.0
IBU 83
brak koduaddbarcode
ulubione: 24

Nuty tropikalnych kwiatów chmielu, oblane karmelem smakowych słodów. Ręcznie zacierany temperament długo dojrzewał w kadzi. Niefiltrowany, niepasteryzowany. Aż strach pomyśleć. Niepokojące oczekiwanie przed nieznanym, trwało w długim milczeniu. Po cichej fermentacji zapach wydobywający się z kadzi niezapomniany, jak pierwszy uśmiech dziecka. Sunny to wspaniały towarzysz na imprezę oraz na wieczorną przechadzkę po plaży.
Dodał: Rovaty - 2014-03-08 20:51:32

oceny Oceny

Użytkownicy 7,8 / ilość: 103
Goście 8,53 / ilość: 19
średnia7,91 / ilość: 122

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
MateoKrk_
starstarstarstarstar
2018-04-28 23:07:32
Barwa Bursztynowa Lekko Zamglone w Aromacie Wyraźne Owoce Tropikalne Mango Ananas Dużo Cytrusów Nuty Karmelu Żywica i Kwiatowe Akcenty w Smaku Wyraźna Podbudowa Słodowa Nieco Karmelu Jest Także Sporo Cytrusów i Tropikalnych Owoców Do Tego Nuty Ziół i Żywicy Goryczka Średnia Grejpfrutowa Wysycenie w Normie Brakuje Mi Tylko Konkretniejszego Uderzenia Chmielu Zwłaszcza w Aromacie Wtedy Było By Idealnie Piwo Jest Lekkie i Orzeźwiające Zgodnie ze Stylem Na Lato w Sam Raz.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 8 )
awatar
Thesloma
starstarstarstarstar
2017-08-07 12:23:02
Zapach : ogólnie egzotyczne tropikalne klimaty ananasy , kiwi , słodko i też trochę cytrusowo

Smak : bardzo lekkie , przyjemna gorycz , słodko delikatnie , pijalnie , owocowo.

Piwo letnie i bardzo przyjemne , pijalne , polecam.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
prisoner
starstarstarstarstar
2017-07-09 20:42:25
Bardzo udane piwko bardzo owocowe i karmelowe w smaku i aromacie. Żywiczna goryczka nie jest bardzo duża (60 IBU) i dość przyjemnie zalega z nutami karmelu na podniebieniu.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2016-12-13 23:57:52
Piana nie do końca biała, drobno i gruboziarnista, wysoka na około centymetr, średnio-szybko dziurawiąca się, zostawiająca szczątkowy lacing na szkle. Barwa ciemniejsza piaskowa, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu eksplozja owoców egzotycznych, mango, ananas, pomarańcze, cytryny, jest owocowo, kwiatowo, bardzo interesująco. W smaku egzotyczna goryczka dominuje na podniebieniu, dobra kontra słodowa, trochę żywicy, gorzej z kwaskowością, kwiaty i owoce, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel od Doctorów, etykieta jak każda z ich serii, z lekkimi żółtymi akcentami, dobrze opisana. Warka 16.02.2017. Mocno orzeźwiające Ale, faktycznie zawitało tu trochę słońca, na lato idealna propozycja, w okresie zimowym nie smakuje może tak wybitnie, ale jestem w stanie docenić solidne rzemiosło. Jak na Ale nie ma tu nudy, gaszenie pragnienie na wysokim poziomie. Nie jest to do końca mój styl, poleciłbym każdemu entuzjaście egzotycznego orzeźwienia, sam mogę dać 7 z plusem, gdyby bardziej trafiło w moje gusta smakowe dałbym więcej, a tak...dawka słońca w grudniu przyjęta i to by było na tyle.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.