Doctor Brew Strawberry Ale
Doctor Brew Strawberry Ale
Doctor Brew Strawberry Ale
% alk. 3.0
Blg 8.0
IBU 12
brak koduaddbarcode
ulubione: 1

Lekkie. Truskawkowe. Orzeźwiające. Wyjątkowo kuszące... Piwo wzbogacone sokiem z truskawek, który potęguje jego niesamowity aromat nadając mu przy tym piękną, karmazynową barwę. Poczuj perfekcyjny dualizm kwaskowej nuty owocowej, zmieszanej ze słodyczą słodów. Delektuj się połączeniem amerykańskich chmieli, polskich słodów i niebiańskich truskawek - subtelnie przenikających się. Uczestnicz w tym... grając główną rolę.

Składniki: woda; chmiele: TNT, Amarillo, Azacca; słody: Pale Ale, Pszeniczny.
Dodał: Brajan36 - 2016-09-16 15:14:41

oceny Oceny

Użytkownicy 5,77 / ilość: 13
Goście 7,67 / ilość: 3
średnia6,13 / ilość: 16

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Matsuri94
starstarstarstarstar
2016-11-29 16:37:10
To piwo to jedna wielka pomyłka. Wodniste, bez smaku, do tego ta paskudna truskawka, chyba zadeptana i zagotowana na kompot. Nie polecam tego piwa, nawet swojej dziewczynie.
oceny Oceny użytkownika:
1 ( smak: 1, zapach: 2, wygląd: 1 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2016-10-25 07:04:21
Piana nie do końca biała, drobno i gruboziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się, lacingu praktycznie brak. Barwa bardzo jasna rubinowa, karmazynowa, nie do końca przejrzyste i klarowne, zmętnione. W zapachu nuty owocowe, słodowe, kwiatowe, ale również przyjemne chmielowe. W smaku nieźle kwaskowe, truskawka pojawia się tylko gdzieś daleko w tle, a zdecydowanie dominuje kwiatowy chmiel azacca, goryczka na odpowiednim poziomie, tak jak już wcześniej wspomniałem, dobra kontra kwaskowa, mniejsza słodowa, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od Doctora Brew, etykieta w ich stylu, ciekawie opisana, graficznie uboga. Warka 02.2017. Spodziewałem się większej dawki truskawki i mniej kwaskowego wyrobu, generalnie nie jest źle, orzeźwić się można, ale mnie nie uwiodło to piwo. Lekki, owocowy i kwiatowy Ale, doznania smakowe ciekawe, jednak trochę zabrakło mi wyrazu, żeby dać ocenę większą niż 6 z plusem.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
Gość
awatar
Gość
2016-10-22 17:42:50
Świetne piwo owocowe. Pachnie słodko smakuje wytrawnie, nic lepszego latem nie trzeba. Polecam w przyszłym roku.
awatar
Gogo
starstarstarstarstar
2016-09-17 18:24:58
Jedno z bardziej udanych piw od DB w ostatnim czasie. W porównaniu do Grape Lagera. tutaj bardzo wyraźnie czuć dodatek. Piwo lekko kwaskowe na początku, później smak truskawki, na koniec wyraźna goryczka. Piwo niezwykle pijalne, orzeźwiające. Latem mógłbym pić na okrągło.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 7, wygląd: 8 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.