Doctor Brew Sorachi Ace Singiel Hop Ipa
Doctor Brew Sorachi Ace Singiel Hop Ipa
Doctor Brew Sorachi Ace Singiel Hop Ipa
% alk. 6.2
Blg 16.0
IBU 71
brak koduaddbarcode
ulubione: 6

Chmiel Sorachi Ace wyhodowany w Japonii o wyjątkowo tropikalnym profilu z przewagą kokosowych nut. Zasyp słodowy zatarty tak, by piwo było gładkie i lekkie w odbiorze.
Popatrz szklance w oczy i posłuchaj co szepcze mgiełka:
Moja. Kokosowa. Przyjemność.
Dodał: czarny2013 - 2015-12-18 08:09:46

oceny Oceny

Użytkownicy 7,18 / ilość: 55
Goście 7 / ilość: 4
średnia7,17 / ilość: 59

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
MateoKrk_
starstarstarstarstar
2017-06-26 23:04:56
Barwa Ciemno-Złota Mętna w Zapachu Uderzają Owoce Tropikalne Nuta Kokosowa Jak Najbardziej Wyczuwalna w Smaku Chmielowo-Cytrusowe do Tego Kokos Subtelna Goryczka Piwo Bardzo Dobre Nie Za Słodkie Bardzo Smaczne. :)
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
Thesloma
starstarstarstarstar
2017-06-01 17:36:28
Ciekawe piwo , ten chmiel jest także bardzo ciekawy. Może niektórzy definiują to jako kokos choć dla mnie to zielona herbata z początku a potem jakiś słodki owoc może być i kokos , powiedziałbym że jakiś owoc tropikalny albo mieszanka. Bardzo przyjemnie się pije jest zielona herbata potem coś słodkiego tak jak wspominałem , a na koniec lekka goryczka jakby od zielonej herbaty pitej bez cukru (naprawdę unikatowa goryczka) przypominająca o tym że to piwo kraftowe ,a nie jakieś koncerny. Piwo udane , słodycz nie męcząca , przyjemne doznanie naprawdę , dla mnie każde piwo kraftowe to oddzielna przygoda a ta była dość ciekawa .
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
Gość
awatar
Gość
2016-10-03 13:11:17
Jest po prostu niesamowite. Kupione trochę w ciemno otwieram, pierwszy łyk i czuję kokos dopiero wtedy przeglądam etykiete przestraszony że to może ktoś dolał może jakiś syrop. Ale nie! To taki cudowny chmiel! Piana w wysokiej 0.5L szklance tworzy wyraźną obrączke i delikatną warstwę która nie przerzedziła się do samego końca spożycia jest drobno pęcherzykowa. Piwo moim zdaniem nieco za mocno gazowane ale po za tym majstersztyk albo trafiłem na niesamowitą warkę.
awatar
GENzo
starstarstarstarstar
2016-09-05 21:05:37
Piwo łagodne w każdym aspekcie. Niestety to sprawiło ,że nie mogę go za nic wyróżnić. Kokosa nie wyczułem w ogóle , ani z butelki ani ze szkła a szkoda, bo na niego własnie liczyłem najbardziej. Goryczka subtelna i niezalegająca, jest tu zdecydowanie mniej niz 71 ibu. Na koniec coś co mnie delikatnie mówiąc zdziwiło. I nie chodzi tu o mętność wspominana przy praktycznie każdym piwie doktorów lecz o piane , a raczej jej brak. Nie wytworzyła się żadna warstwa , nawet minimalna. Co za tym idzie nie można mówić o jakimkolwiek lacingu. Coś tu najwyraźniej poszło nie tak . . .
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 8, zapach: 6, wygląd: 4 )
awatar
Gość
awatar
Gość
2016-09-11 19:15:33
Mi też zdarza się kupić piwo, które ludzie w komentarzach opisują, że ma piękną pianę, a u mnie nie ma prawie w ogóle. Pewnie częściowo jest to moja wina, bo lubię mocno schłodzone, ale przecież nie będę pił ciepłego tylko dla piany : )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.